Testujemy adidas ACE 15.1 z Dawidem Szymonowiczem – zapowiedź

Zdarzało nam się robić testy na pięknych stadionach, na boiskach treningowych najlepszych ekip w kraju, w ośrodkach treningowych, ale w tym przypadku nie mogliśmy nagrać naszego filmu w innym miejscu niż tam, gdzie rozpoczęła się przygoda Dawida Szymonowicza z piłką nożną.

Dlatego na scenerię naszego kolejnego filmu z cyklu „Testujemy…” wybraliśmy boisko w Dobrym Mieście, miejscowości pod Olsztynem. Okazja była nie lada. W zimowym okienku transferowym Dawid zmienił barwy z I-ligowego Stomilu przeszedł do ekstraklasowej Jagiellonii Białystok. 21-letniego pomocnika złapaliśmy dwa dni przed wyjazdem do nowego klubu.

Spotkaliśmy się z nim na boisku DKS Dobre Miasto, gdzie Szymonowicz zaczynał swoją przygodę z piłką nożną. Utalentowany zawodnik przetestował z nami adidas ACE 15.1 w iście spartańskich warunkach – szatnia w aucie, zmarznięta murawa i -12 stopni. Jak przystało na prawdziwego walczaka środka boiska nie przeraził się i sprawdził z nami nową kolorystykę korków adidas. Filmik już wkrótce na naszym kanale YT. A teraz zobaczcie krótką zapowiedź.

SzS


Komentarze