Takich korków jeszcze nie było! adidas zachwyca przed mundialem

Jeśli piłkarze podczas mundialu będą mieli tyle polotu i finezji, co projektanci ze stajni adidasa, to czeka nas niesłychanie interesujący turniej. Na widok tego, co wyszło spod ręki spadkobierców Adiego Dasslera można jedynie wstać i klaskać.

Przedstawialiśmy Wam już kilka modeli z serii glitch, która zadziwia swoim świeżym designem i ekstrawagancką kolorystyką. Niemiecki producent nie powiedział jednak ostatniego słowa w tej kwestii, a w tym tygodniu światło dzienne ujrzała kolejna seria butów, które po raz kolejny spowodowały u nas gwałtowne opadanie szczęki i wyrazy zdumienia na zaspanych twarzach.

Imponujące zestawienie kolorów, do tej pory funkcjonujące jedynie w wyobraźni tych, którzy na boisku chcieli wyróżniać się czymś więcej niż umiejętnościami, wreszcie trafiła na korki. Każdy, kto ma ochotę na spersonalizowane, stworzone specjalne dla niego, buty musi uśmiechnąć się na widok adidas glitch.

To nie wszystko, bo poza tym, że najnowsze obuwie imponuje barwami, to jeszcze trafia w gusta kibiców kilku reprezentacji występujących na zbliżającym się mundialu. Na widok niektórych propozycji mocniej zabije serce francuskich, angielskich czy niemieckich kibiców.

Chcielibyście mieć takie buty w swojej kolekcji? A może marzą Wam się korki w biało-czerwonych barwach?

Kolombo

 


Komentarze