Niektórych graczy nie da się kontrolować. Są iskrą, która rozpala tłumy. To dla nich adidas stworzył korki X15. W nowych korkach od niemieckiego producenta występować będą między innymi Thomas Müller, Gareth Bale, Luis Suárez, Karim Benzema czy Álvaro Morata. Dzięki wizycie w fabryce adidas mogliśmy zobaczyć, jak powstają rewolucyjne buty.

Adidas wprowadził do butów znany z butów innego producenta kołnierz (skarpetę). Jednak w nowych korkachadidas jest on znacznie niższy. Kołnierz TECHFIT daje doskonałe trzymanie i dopasowanie buta wokół kostki. Podstawa korków – tzw. X-CLAW – została stworzona, aby wprowadzić doskonałą przyczepność i kontrolę, ale jednocześnie oferując niezwykłą lekkość.

Innowacyjna X-CAGE została przygotowana dla najbardziej dynamicznych i zwinnych piłkarzy na świecie. Posegmentowany i niezwykle lekki design wspiera zawodnika nawet podczas najbardziej wymagających ruchów. X-SKIN, podobnie jak w ACE15, to trójwymiarowa powłoka dająca doskonały komfort i ochronę w każdych warunkach. Zmieniający rozgrywkę produkt dla graczy zmieniających grę.

Dzięki wizycie w fabryce adidas mogliśmy zobaczyć, jak powstają rewolucyjne buty.

Niektórzy z najlepszych piłkarzy świata wybiegną na boisko w nowych korkach już podczas finału Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany 6 czerwca w Berlinie. Do sprzedaży buty trafią na początku lipca. Wtedy też ACE15 i X15 znajdziecie na R-GOL.com. #BETHEDIFFERENCE

SzS

Komentarze