Szybki niczym żaglówka? Tomas Necid w adizero F50

Tuż przed startem rundy wiosennej w Lotto Ekstraklasie, do Legii Warszawa dołączył czeski napastnik – Tomas Necid. Następcę Nemanji Nikolicia i Aleksandara Prijovicia ciężko jest jak na razie ocenić z piłkarskich umiejętności. Zweryfikują to pierwsze kolejki ligowe i pucharowe mecze z Ajaxem. Naszą uwagę zwróciły za to buty napastnika.

Tomas Necid to albo mocno sentymentalny facet albo posiadacz bardzo głębokiej szafy. Skąd takie przypuszczenia? Już na pierwszym treningu z nowym zespołem, Czech zaskoczył nas swoim obuwiem. adidas Blue Blast Pack? Nike Radiation Flare Pack? Puma evoPOWER Vigor? Nic z tych rzeczy! 28-latek biegał po murawie w nieistniejącej już serii adizero!

Na fotografiach widać Tomasa Necida w  niebieskich adidias adizero F50. Cholewka butów została wykonana z bardzo miękkiego, wytrzymałego syntetycznego materiału, który mimo wszystko przypomina skórę naturalną. Dobrze dopasowuje się do stopy i nie odkształca się. Korki świetnie zachowują się zarówno na suchych, jak i mokrych murawach. Są idealne dla dynamicznych zawodników, bo i ich produkcja inspirowana jest najszybszymi żaglówkami.

Mamy nadzieję, że wybór obuwia Necida był świadomy, a on złapie wiatr w żagle w nowych barwach i okaże się nieuchwytny dla przeciwników!

 

 

Komentarze