Sznuruj po swojemu. Nadchodzi Puma 365 Ignite Netfit!

Nowy, zupełnie odmieniony, zindywidualizowany system sznurowania – to ma wyróżniać obuwie Puma, które pojawi się już tego lata. Dziś przedstawiamy Puma 365 Ignite Netfit dedykowane wielbicielom małych gier!

System Netfit pozwalający na kontrolę nad sposobem sznurowania obuwia będzie można sprawdzić już wkróte. Użytkownik sam zadba o siebie, dopasowanie, kontrolę i stabilność według tego, jak przeplecie sznurówki przez specjalne okienka. Puma 365 Ignite Netfit będą jednym z modeli!

Materiały promocyjne przedstawiają w pełni czerwony model, jednak podczas prezentacji Mario Balotelli ubrał czarne buty z czerwonymi okienkami Netfit. Każdy wariant kolorystyczny ma jednak swój wspólny mianownik: logotyp Puma w okolicy pięty oraz brak popularnego wzoru biegnącego w bocznej części Puma. Ponadto, Puma 365 Ignite Netfit wyposażone są w kołnierz spandex-sock collar zapewniający jeszcze lepsze dopasowanie i komfort. Równie istotnym elementem jest piankowa podeszwa Ignite znana z butów biegowych i odpowiadająca za amortyzację i przyczepność.

Najwyższy model Puma 365 Ignite Netfit zostanie wydany z przeznaczeniem do gry na twardych nawierzchniach i halach. Buty niższe jakościowo będą uboższe o system Ignite i będą nadawały się idealnie na boiska ze sztuczną nawierzchnią.

Buty Puma 365 Ignite Netfit już wkrótce na R-GOL.com!

DM

Komentarze