Suarez, Griezmann i Henry na premierze Puma Future!

Barcelona jest miastem niezwykle urokliwym, nie tylko ze względu na piłkarskie konotacje. Jeśli dodamy do tego event zorganizowany przez markę Puma z ogromnym rozmachem z okazji premiery najnowszego Puma Future, otrzymamy mieszankę iście wybuchową. Mieszankę, której, dzięki uprzejmości niemieckiej marki, byliśmy częścią!

Wiedzieliśmy, że po premierze najnowszego “dziecka” marki Puma – korków Future – możemy spodziewać się niezwykłych fajerwerków, jednak to, co zastaliśmy w stolicy Katalonii, przebiło nasze nawet najśmielsze wyobrażenia. Niezwykły, interaktywny event. Na każdym kroku nowe technologie, które sprawiały, że zaczęliśmy postrzegać buty piłkarskie w zupełnie nowy sposób. Oczywiście, clue programu była możliwość obcowania z gwiazdami futbolu, z których rozpoznaniem nie powinniście mieć problemu.

Oczywiście głównym punktem eventu była premiera nowego buta – Puma Future stworzonego z myślą o zawodnikach, którzy swoją zwinnością i nieprzewidywalnymi ruchami są w stanie w mgnieniu oka zmienić obraz gry. Najnowsze korki Puma Future znajdziecie tutaj. Nam udało się złapać korki w obiektywie.

Załapał się nawet Jcob!

Mieliśmy okazję potestować Puma Future i zapewniamy, że jest to model, obok którego nie warto przechodzić obojętnie!

Komentarze