Strzeleckie popisy pod znakiem Nike

Miniony weekend z pewnością nie zawiódł oczekiwań fanów, którzy zdecydowali się spędzić go przed telewizorami oglądając mecze najlepszych europejskich lig. Szczególnie wysoką formę zaprezentowali ofensywni zawodnicy, którzy na boisko wychodzą w butach dostarczonych przez firmę Nike.

W Hiszpanii, gdzie ciągle nie znamy mistrza, było całkiem gorąco – Real i Barcelona nie zdjęły nogi z gazu i wpakowały swoim rywalom zgodnie po 4 bramki. Oczekiwania spełniły największe gwiazdy obu ekip, które dźwigają na swoich barkach ciężar odpowiedzialności za skuteczność pod bramką rywali – Cristiano Ronaldo zdobył dwa gola i kontynuuje doskonałą passę w butach Mercurial Superfly V z serii Forged for Greatness, zaś grający w modelu Mercurial Vapor XI Neymar wyręczył Leo Messiego i spotkanie z Las Palmas zakończył z hat-trickiem na koncie.

Ciekawie było także we Francji – tam mistrzem praktycznie zostało już AS Monaco, jednak emocji nie brakowało, bo dwójka najlepszych ligowych snajperów grających w modelu Hypervenom Phantom III powiększyła swój bramkowy dorobek. W wygranym przez PSG 5:0 meczu z AS Saint-Etienne Edinson Cavani pierwszy raz do siatki trafił już w 2 minucie meczu, a w drugiej połowie w dość dziwaczny sposób zdobył swojego 35 gola w tym sezonie. Równie dobrze spisał się wicelider zestawienia, Francuz Alexandre Lacazette – jego Lyon wygrał 3:1 z Montpellier, a on zanotował dwa gole i asystę.

Na czoło klasyfikacji strzelców Bundesligi wysunął się także kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski. W sobotę jego Bayern odniósł zwycięstwo w szalonym hicie kolejki z wicemistrzem z Lipska, a on sam dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Nike Hypervenom Phantom III cały czas w formie!

Wejdź na R-GOL.com, wybierz buty Nike i bądź postrachem bramkarzy w swojej lidze!