Stało się – Harry Kane w końcu członkiem angielskiego „Klubu 100”

Co się odwlecze, to nie uciecze – nie udało się z Manchesterem United, ale udało się z Liverpoolem, choć i tutaj nie obyło się bez nerwów. Można powiedzieć to już oficjalnie – Harry Kane dołączył do elitarnego grona piłkarzy, którzy dobili do granicy 100 bramek w angielskiej Premier League. Wszystkie te trafienia Anglik zanotował mając na nogach buty Nike Hypervenom Phantom III, których wyjątkową wersję otrzymał on w tym specjalnym dla niego dniu.

Harry Kane to idealny przykład historii z cyklu „od zera do bohatera”, bo zaczynając od grup młodzieżowych „Kogutów” poprzez wypożyczenia do klubów niższych lig stał się on snajperem z najwyższej światowej półki. Doskonały w jego karierze był zwłaszcza rok 2017, w którym ustanowił on rekord bramek strzelonych na przestrzeni 12 miesięcy – w 36 meczach trafiał on do siatki aż 39 razy. Na setnego gola Kane czaił się już w środę podczas starcia z Manchesterem United, jednak udało mu się to trochę później i świętować mógł on po wyjazdowym starciu z Liverpoolem. Na Anfield było gorąco, bo Harry najpierw zanurkował w polu karnym i nabrał sędziego, jednak jedenastki nie wykorzystał. Ostatecznie dostał on szansę na rehabilitację w doliczonym czasie gry i tym razem nie pomylił się – swojej ekipie zapewnił cenny wyjazdowy punkt, a sobie miejsce w elitarnym „Klubie 100”. Swój wyjątkowy wyczyn przypieczętował on mając na nogach buty Nike Hypervenom Phantom III pochodzące z najnowszej kolekcji „Fast AF„.

Kane strzela kolejne gole mając na nogach kolejne generacje linii Hypervenom Phantom, dlatego Nike postanowiło obdarować go ich wyjątkową wersją stworzoną specjalnie z okazji zdobycia setnego gola. Połączenie białego i niebieskiego koloru cholewki ze złotymi elementami, a także napisy „KANE” na sznurówkach oraz „KEEP IT KANE” na wkładce robią piorunujące wrażenie!

Nowe buty Kane otrzymał już w szatni po meczu na Anfield, a swój nowy prezent odpakował on razem ze swoimi kolegami i sztabem szkoleniowym.


Komentarze