Spotkanie z legendą – Ruud Gullit odwiedzi Warszawę!

Jeden z najlepszych pomocników w historii piłki nożnej, Holender Ruud Gullit wydał książkę pt. „Jak oglądać piłkę nożną”, która już niedługo trafi do sprzedaży. W związku ze zbliżającą się premierą legenda Milanu odwiedzi Sklep Piłkarski R-GOL w Warszawie przy ulicy Puławskiej 255, gdzie spotka się z fanami i opowie o swojej najnowszej publikacji.

Ruuda Gullita nie trzeba specjalnie przedstawiać ciut starszej części kibiców, a i młodsi zapewne słyszeli już to nazwisko – laureat Złotej Piłki z 1987 roku, dwukrotny zwycięzca plebiscytu World Soccer Magazine na Najlepszego Piłkarza Świata i kapitan reprezentacji Holandii, która w 1988 roku sięgnęła po Mistrzostwo Europy. Holenderski pomocnik, który słynął z doskonałej gry w powietrzu i świetnego przeglądu pola, najlepsze lata piłkarskiej kariery spędził w Milanie, gdzie wraz z rodakami – Marco van Bastenem i Frankiem Rijkaardem – trzykrotnie wygrywał Serie A i dwa razy zdobywał Ligę Mistrzów.

Ostatnio o legendarnym Holendrze znowu robi się głośno, a to ze względu na wydaną przez niego książkę pt. „Jak oglądać piłkę nożną”, w której z perspektywy zawodnika, trenera i eksperta pokazuje, jak należy patrzeć na każdy mecz, by widzieć więcej. Książka ta jednocześnie zaskakuje, uczy oraz pozwala poszerzyć horyzonty, przez co jest idealną pozycja dla każdego – niezależnie, czy uważasz się za eksperta, czy dopiero zaczynasz przygodę z piłką nożną. Wybór miejsca spotkania również nie jest przypadkowy – nasz Sklep Piłkarski R-GOL w Warszawie przy ul. Puławskiej 255 to przecież miejsce, w którym każdy człowiek związany z piłką czuje się jak w domu i przebywa w atmosferze rodem ze światowych boisk.

Spotkanie fanów z Ruudem Gullitem odbędzie się 29 maja o godzinie 19:00, a poprowadzi je Michał Pol – redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”. Wstęp na event jest oczywiście bezpłatny, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, którzy chcą nabyć książkę i otrzymać autograf lub marzą o wysłuchaniu legendy holenderskiej piłki i poznaniu jego spojrzenia na dzisiejszy futbol.

Możecie także śledzić całe wydarzenie na Facebooku pod tym adresem!

TS

 

Komentarze