Spersonalizujemy (prawie) wszystko!

Nie będziemy fałszywie skromni – personalizacja to nasza specjalność. Koszulki, dresy, korki, a nawet rękawice i piłki – to dla nas bułka z masłem. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj!

Szczegółowe informacje na temat naszej oferty personalizacji znajdziesz tutaj.

Odzież sportowa

Spersonalizujemy Twoje koszulki, dresy, bluzy! Ba! możemy nawet stworzyć je zgodnie z Twoją inwencją twórczą. Zaprojektuj własną koszulkę, dodaj do niej dowolne wzory czy grafiki, eksperymentuj z kolorami, a my zajmiemy się resztą. Jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia.

Koszulki z nadrukami oraz te wykonane metodą sublimacji to najwyższa jakość na polskim rynku. Produkty wytwarzane od A do Z nad Wisłą zapewnią Tobie i Twojej drużynie najwyższy możliwy komfort.

Chcesz wiedzieć, jak powstają nadruki? Proszę bardzo!

Haft na butach

Piłkarze największego formatu często personalizują swoje buty umieszczając na nich ważne dla siebie słowa – imiona dzieci, sentencje etc. Ale kto powiedział, że to musi być zarezerwowane tylko dla gwiazd futbolu?

Ta opcja jest dostępna także dla Ciebie! Buty, które możesz spersonalizować, mają specjalne oznaczenie w karcie produktu. Całą ofertę znajdziesz tutaj.

Jeśli na karcie produktu znajduje się pole PERSONALIZACJA, to znaczy, że możemy wykonać na nich wybrany przez Ciebie haft.

Sześcioliterowy wyraz możemy umieścić na wybranych i kupionych przez Ciebie butach w wielu różnych kolorach. Kumplom z szatni z pewnością zbieleją oczy, gdy zobaczą, jak wyciągasz z torby spersonalizowane buty!

Haft na rękawicach

Personalizujemy buty, koszulki, ale nie zapominamy o bramkarzach! Haft na rękawicach to nie tylko doskonały sposób na ich lepsze dopasowanie do niełatwego bramkarskiego fachu, ale także doskonały sposób na wzmożenie strachu wśród napastników!

Wszystkie rękawice, które możesz spersonalizować, znajdziesz tutaj.

Nadruk na piłkach

Z piłką też sobie poradzimy! Jeśli chcesz, by Twoja futbolówka nabrała niepowtarzalnego i niepodrabialnego designu, to dobrze trafiłeś!

Aby spersonalizować piłkę skontaktuj się z naszym doradcą!

Komentarze