Spersonalizuj swoją bluzę treningową!

Marzysz o tym, aby zaprojektować swoją własną, unikalną bluzę treningową? W takim razie przestań marzyć, puść wodze fantazji i stwórz coś, czym zachwycisz nie tylko siebie, ale także wszystkich dookoła. Poznaj bluzę R-GOL Imagine!

R-GOL Imagine to produkt, jakiego do tej pory nie było! To, jak będzie wyglądała Twoja treningowa odzież zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Korpus bluzy (przód i tył) możesz wypełnić dowolną grafiką czy napisami. Kolorystyka, układ, kompozycja – pełna dowolność!

Pewnie myślisz sobie teraz: no dobra, wszystko fajnie, ale co z jakością? Nadruki kiedyś zejdą i zostanę z tą bluzą jak Himmilsbach z angielskim.

I tu Cię mamy! W każdej bluzie R-GOL Imagine stosowana jest metoda sublimacji. To znaczy, że wszystkie grafiki, które będziesz chciał umieścić na bluzie zostaną nie nadrukowane, a wszyte, a więc staną się integralną, nieusuwalną częścią produktu. Dlatego, o ile nie dojdzie do fatalnej w skutkach apokalipsy, jest duża szansa, że bluza Twojego projektu zostanie z Tobą na bardzoooo długo.

Przy tworzeniu bluzy możesz, o czym już wspomnieliśmy, wybrać dowolny układ korpusu, z kolei rękawy i boki bluzy są dostępne w pięciu kolorach: czarnym, granatowym, niebieskim, zielonym i czerwonym.

Jeśli chcesz mieć bluzę Imagine, ale nie czujesz się na siłach, aby zabawić się w Versace czy Armaniego, to mamy na to radę – poproś nas o pomoc! Stworzymy bluzę, z której będziesz zadowolony!

Więcej o tym produkcie przeczytasz tutaj. A na koniec jeszcze kilka zdjęć!

 

Komentarze