SPECJALNE WYDANIE BUTÓW DLA ROSNĄCYCH GWIAZD FUTBOLU – NIKE RISING FAST PACK

Jesteś piłkarzem urodzonym w roku 1995 lub młodszym? Nike przygotowało coś specjalnego właśnie dla Ciebie! To kolekcja butów piłkarskich Rising Fast Pack! Zagrają w niej tacy piłkarze jak Andre Silva, Emre Mor czy Osumane Dembele, który dopiero co podpisał kontrakt z FC Barceloną!

W skład kolekcji tradycyjnie wchodzą 4 silo Nike, czyli Mercurial, Hypervenom, Magista i Tiempo. Trzy pierwsze dostępne są w wersji ze skarpetą oraz bez niej. Producent opatrzył nową paczkę w różne odcienie szarości, co daje naprawdę ciekawy efekt!

„Krótki” Mercurial to oczywiście popularny Vapor przeznaczony dla zawodników szybkich i przebojowych, takich jak skrzydłowi, którym lekki but jest niezbędny. Podobnie Superfly, czyli model z wyższym stanem, który wspomaga staw skokowy stabilizując go. Z kolei Hypervenom Phantom III to but przeznaczony dla napastników, lisów pola karnego, którzy tylko czają się, by wykończyć akcję bramką. To w nich piękne gole zdobywa Robert Lewandowski!

Silo Magista i Tiempo to buty dla królów środka pola, graczy kontrolujących grę i nadających jej tempo oraz tych zaraz przez bramkarzem. Zarówno jedne, jak i drugie zapewniają dobrą zwrotność. Każdy z Was z pewnością widział sprytnego Andresa Iniestę skutecznie wijącego się wśród przeciwników, albo Sergio Ramosa bezbłędnie wyprowadzającego piłki do drugiej linii. Kapitan Królewskich grający właśnie w Tiempo może liczyć również na zalety w postaci połączenie naturalnej skóry i systemu Flyknit.

Kolekcja Nike Rising Fast Pack już dostępna w R-GOL.com.

DM

Komentarze