Specjalna edycja NikefootballX Camo – zapoluj na bramki

Po zaprezentowaniu Nike Camo Pack w wersji tradycyjnych korków piłkarskich, przyszedł czas na popularną serię NikefootballX – modele do gry na twardych oraz sztucznych nawierzchniach.

Na pierwszy ogień idą HypervenomX Proximo. Zostały one zaprojektowane w połączeniu brązu w różnych odcieniach oraz czerni. Cholewka to dobrze znany NikeSkin, który zapewnia odpowiednią wygodę i czucie piłki. Po bokach znalazło się Flywire, nylonowe włókna mające na celu utrzymanie stabilności stopy. Nieodzownym elementem tego, jak i pozostałych opisywanych niżej modeli, jest skarpeta Dynamic Fit Collar.

z.2 z.5

Nike MercurialX Proximo łączą na swojej powierzchni kolor zielony i czarny. Model ten został zaprojektowany w oparciu o cholewkę Flyknit, na którą dodatkowo naniesiono warstwę Nikeskin. Takie rozwiązanie ma na celu zapewnić jak najlepszy komfort oraz miękkość cholewki. Stałym elementem tego modelu są również włókna Flywire.

z.1 z.4

Nike MagistaX Proximo to połączenie wszystkich trzech barw – zielonego oraz brązowego kamuflażu militarnego, plus czarnego dopełnienia. Cholewka tego modelu została skonstruowana z włóczki Flyknit, eliminując przy tym obecność języka i niejednolitą warstwę cholewki. Tekstura 3D zapewnia tarcie, pozwalające zwiększyć kontrolę nad piłką. W tym modelu, jak i pozostałych, podeszwa została wykonana z niebrudzącej gumy, zapewniającej doskonałą przyczepność, jak i żywotność spodu.

z.6 z.3

Kolekcję NikefootballX Camo znajdziecie już w naszym sklepie internetowym R-GOL.com. Serdecznie zapraszamy!

Mkr

Komentarze