#SorryLewa najlepszym hasłem konkursu #PoMojemu

Niedawno informowaliśmy Was o premierze nowej kolekcji odzieży marki własnej R-GOL. Wiemy, że przypadła Wam do gustu! Zwłaszcza nasz innowacyjny pomysł na popularne boiskowo-podwórkowe zwroty w formie hashtagów na t-shirtach.

Na początku w ofercie sprzedaży sklepu R-GOL.com pojawiły 3 takie koszulki, wszystkie na bazie modelu Street Inspire. Uznaliśmy, że przetestujemy Waszą kreatywność i zorganizujemy konkurs na dodatkowe hasło, które trafi do sprzedaży. W akcji na Facebooku udział wzięli także nasi najbliżsi partnerzy, np. Marcin Krzywicki.

W zabawie udział wzięło tak dużo osób, że nie byliśmy w stanie tego zliczyć! Udało nam się jednak przyjrzeć najlepszym pomysłom inspirowanym piłkarskimi odzywkami i wybrać zwycięzców. Wyróżniliśmy Jerzego Barana za hasło #OstatniBronię, Przemysława Kuleszę za mocno zakorzenione w piłkarską kulturę #GazRobiGaz, Damiana Strzeleckiego za #PoprzeczkaRatuje, które często można było usłyszeć podczas popularnej gry w tysiąca. Co więcej? #RozbiegaszTo autorstwa Michała Biłosa oraz #NieWSzczepionkę Piotra Rzekieckiego dla czułych piłkarzy.

Dyskusja nad wyborem najlepszego hasła, które również będziecie mogli zakupić w R-GOL.com, była długa i burzliwa. Na drodze demokracji udało nam się jednak dojść do porozumienia i tym sposobem padło na tekst, który na pewno choć raz usłyszeliście z ust swojego kolegi po nieudanym wykończeniu akcji lub niedokładnym podaniu. #SorryLewa zaproponowane przez Łukasza Pyrkę zyskało najwięcej uznania wśród suwerennej, R-GOLowej komisji 😉

#SorryLewa dołączy zatem do #TrzyRogiKarny, #ZnamySięZPiłki oraz miksu hasztagów ułożonych w logo naszej marki R. – Street Inspire. Nowy t-shirt już wkrótce pojawi się w ofercie sklepu, a my już teraz zachęcamy do kupna produktu ze zwycięskim hasłem! Odwiedzajcie R-GOL.com!

DM

Komentarze