Sklep Kibica Reprezentacji Polski i punkt odbiorów osobistych R-GOL.com na PGE Narodowym!

Starcie Polski ze Słowenią było wyjątkowe z wielu powodów. Przypieczętowaliśmy awans na EURO 2020, w wyjątkowym stylu pożegnaliśmy Łukasza Piszczka, który po raz ostatni wystąpił w koszulce z orzełkiem na piersi, a ponadto na mapie PGE Narodowego pojawił się Oficjalny Sklep Kibica Reprezentacji Polski oraz nowy punt odbiorów osobistych R-GOL.com

Mieszczący się w Recepcji Głównej PGE Narodowego Oficjalny Sklep Kibica Reprezentacji Polski to istny raj dla wszystkich sympatyków biało-czerwonych. Na półkach i witrynach czekają gadżety przygotowane z myślą o fanach kadry narodowej. Wisienką na torcie jest kolekcja oficjalnej odzieży reprezentacyjnej, którą można spersonalizować “od ręki”.

Z nowej placówki ucieszą się także Klienci R-GOL.com! Pick-up point największego sklepu piłkarskiego w Polsce to idealna propozycja dla tych, którzy skorzystają z opcji zakupów z odbiorem osobistym. Zamówiony w sklepie internetowym produkt w prosty i wygodny sposób będzie można odebrać na PGE Narodowym. To jednak nie wszystko! Wyjątkowy interaktywny panel pozwoli na zamówienie produktów z przepastnej oferty R-GOL.com za pomocą kilku kliknięć. Narzędzie skrojone na miarę XXI wieku połączone z fachowymi radami doświadczonych sprzedawców ograniczą ryzyko pomyłki do absolutnego minimum. Te wiadomości z pewnością ucieszy Klientów prawobrzeżnej Warszawy, dla których R-GOL.com jest teraz na wyciągnięcie ręki!

Cóż jednak po naszych słowach, skoro event otwarcia nowej placówki Oficjalnego Sklepu Kibica Reprezentacji Polski i R-GOL.com możecie obejrzeć na własne oczy?

Komentarze