Skarpeta? A komu to potrzebne, a po co?

Korki ze skarpetami są obecne na rynku już od ładnych paru lat i mają tyle samo przeciwników, co zwolenników. Dość specyficzną grupą piłkarzy są jednak Ci, którzy najpierw decydują się na skarpetę, by wkrótce potem ją odciąć. Jednym z takich zawodników jest mistrz świata – Steven N’zonzi.

Triumfator ubiegłego mundialu broni aktualnie barw AS Roma. Początek sezonu w wykonaniu Rzymian nie jest rewelacyjny, zaledwie pięć punktów w czterech meczach to zapewne nie powód do dumy dla półfinalisty poprzedniej edycji Ligi Mistrzów, jednak my, zapominając na moment o punktowych zdobyczach, zauważyliśmy coś niecodziennego u Stevena N’zonziego.

Francuz w ostatnim meczu kadry narodowej, a także w poprzednich spotkaniach ligowych występował w butach Nike Phantom VSN, które, rzecz jasna, możecie znaleźć na R-GOL.com. Korki, wyposażone m.in w nowoczesne systemy Ghost Laced oraz All Conditions Control, to najnowsze, cudowne dziecko firmy Nike i jeden z jej sztandarowych produktów. Produkt ten został jednak okaleczony przez mistrza świata w dość niewybredny sposób.

Próżno w najnowszych “phantomach” należących do Stevana N’zonziego szukać skarpety. Widocznie Francuzowi nie odpowiadała większa stablizacja lub po prostu jej nie potrzebował. W każdym razie nawet obcięcie skarpet dobrze świadczy o najnowszym bucie od Nike – jest on tak doskonały, że lepiej obciąć mu skarpetę i korzystać z szeregu udogodnień, jakie proponuje, niż grać w modelu fabrycznie pozbawionym skarpety, który jednak nie daje takiej swobody.

Phantom VSN znajdziecie w R-GOL.com w czterech wersjach kolorystycznych!

Komentarze