Prezentację nowej kolekcji – Silver Storm Pack – Nike rozpoczął od pokazania Hypervenom II. Korki nowej generacji z tej linii robią wrażenie. Nike dodał do buta niską skarpetę i zmienił nieco technologię wykonania. Teraz amerykański producent ujawnił resztę silo.

O Hypervenom II pisaliśmy już jakiś czas temu w osobnym artykule – Hypervenom II – ogromne zmiany w drugiej generacji butów od Nike – dlatego teraz nie będziemy za bardzo rozpisywać się na temat tych korków. Przypomnimy jedynie, że nowe korki z pierwszą generacją nie mają wiele wspólnego. Poza tym, że zostały stworzone dla tego samego typu gracza – zwinnego i zabójczo skutecznego – to różnią się niemal wszystkim. Nike przeprowadził totalny redesign i wprowadził nowe technologie. Najbardziej zauważalną na pierwszy rzut oka zmianą jest Dynamic Fit Colar – czyli popularna skarpeta.

fdwef

Jeśli chodzi o zmiany w pozostałych butach z kolekcji, to dotyczą one wyłącznie kolorystyki. Technologicznie zmodyfikowany został jedynie Hypervenom II, w przypadku reszty korków z linii takich zmian nie dokonano. Nazwa Silver Storm Pack nie jest przypadkowa. Wszystkie cholewki są srebrne (siwe), a podeszwy oraz logo Nike wykonano w jaskrawych kolorach (Magista – błękitny; Mercurial – różowy; Tiempo – zielony).

Buty z kolekcji Nike Silver Storm Pack znajdziecie na R-GOL.com

SzS

Komentarze