Rzucamy światło na Puma Under The Lights

Przed Wami dwa dobrze nam znane modele Puma w zupełnie nowej kolorystce! Ciężko jest nam zdecydować który z nich jest lepszy. Rzucimy światło na najnowszy model Future Z oraz Ultra, a decyzję pozostawiamy Wam! Czas na Puma Under The Lights!

Future Z

Wybuchowy mix kolorów na nowym Future Z robi wrażenie. Szczególnie nawiązujący do promieni światła wzór na pięcie! Kolorystyka butów świetnie oddaje to z czym kojarzymy model, w którym mecze rozgrywa sam Neymar. Kipi z niego boiskowe szaleństwo i kreatywność. W uwalnianiu ich pomoże nam pasek kompresyjny FUZIONFIT, ultralekkie materiały, teksturowana cholewka zapewniająca przyczepność przy kontakcie z piłką. Podeszwa zewnętrzna Dynamic Motion System da nam swobodę ruchów na najwyższym poziomie.

Nowe Puma Future Z znajdziesz tutaj

Ultra

Wygląd nowej Ultry perfekcyjnie nawiązuje do tematyki packu. Wyraziste wzorki na cholewce sprawiają, że but już wizualnie daje nam znać, że jest lekki i szybki. Zaprojektowano je z myślą o zawodnikach bazujących na dynamicznych przyspieszeniach i pokonywaniu kolejnych rekordów prędkości na boisku. Cholewka z tkaniny MATRYXEVO z technicznymi przędzami Carbon i przezroczystymi przędzami Mono łączy się z technologią SPEEDCAGE, tworząc wielowarstwowe wsparcie dla dynamicznych ruchów podczas gry. Cholewka posiada wycięte przezroczyste okna w środkowej części stopy, aby jeszcze bardziej zredukować wagę buta.

Nowe Puma Ultra znajdziesz tutaj

Komentarze