Rzucaj się w oczy w nowych kolorach evoSPEED i evoPOWER

evoSpeed i evoPOWER – te dwa modele spod znaku Puma doczekały się nowej kolorystycznie odsłony. Oba zestawy mocno rzucają się w oczy dzięki swojej dominującej barwie. Hasło Play Loud nie jest tu przypadkiem!

Puma evoSPEED 17 to model z kategorii Tricks – każdy but z pary jest nieco inny. W tym przypadku lewy zabarwiony na żółto i pomarańczowo, zaś prawy charakteryzuje się ciemniejszym kolorem z pomarańczowymi wstawkami. Podeszwy korków są jednakowe, zaś logo linii evoSPEED umieszczone jest na wewnętrznych stronach buta w odwróconych kolorach, odpowiednio do tła.

Konstrukcja buta jest bardzo lekka. Cholewka pokryta jest cienkim materiałem z mikrofibry. Zapewnia to doskonałe czucie piłki w każdych warunkach. Wystarczy spojrzeć na piłkarskie popisy Sergio Aguero czy Marco Reusa by stwierdzić, że to faktycznie doskonałe buty, zwłaszcza dla dynamicznych piłkarzy!

Puma evoPOWER Vigor przynosi ze sobą również świeżość w postaci pomarańczowego koloru cholewki z drobnymi, ciemnymi wstawkami, jak ta po wewnętrznej stronie buta oznaczającej linię obuwia. Model ten to najnowsza generacja butów piłkarskich Puma. Wpadająca w oko barwa nie umknie uwadze publiki widowiska!

Korki wyróżniają się krótkim językiem. To popularny trend, który dotknął już niemal każdy model piłkarski. Pozwala to uzyskać mniej zakłóconą powierzchnię prostego podbicia i większy zakres ruchu w stawie skokowym. evoPOWER Vigor wyposażone są również w krótką skarpetę stabilizującą stopę wewnątrz buta. Przekonał się o tym m.in. Olivier Giroud – francuski napastnik Arsenalu Londyn!

Najnowsze wydanie Puma evoSPEED i Puma evoPOWER znajdziecie na R-GOL.com.

DM

 

Komentarze