Ruud Gullit odwiedził R-GOL.com Warszawa

Tacy goście nie odwiedzają nas codziennie. W poniedziałek, 29.05.2017 r., R-GOL.com Warszawa swoją obecnością zaszczycił sam Ruud Gullit – były piłkarz m.in. AC Milanu – który przyjechał do Polski promować swoją książkę „Jak oglądać piłkę nożną”.

Ruud Gullit dojechał do naszego lokalu długo przed spotkaniem z fanami. Sklep zrobił na nim ogromne wrażenie. Zarówno jego powierzchnia, dostęp produktów, jak i funkcjonalność. Jak sam powiedział – „beautiful store!”

Przez kilka godzin, w specjalnie zaaranżowanym pomieszczeniu spotykał się na wywiadach z redakcjami. O to, jak oglądać piłkę nożną, asystenta trenera reprezentacji Holandii zapytało m.in. Weszło.com.

Duża liczba spotkań z dziennikarzami spowodowała, że zaplanowana promocja książki nieco się opóźniła. Nie zmartwiło to jednak licznie zebranych fanów piłkarza charakteryzującego się w latach aktywnej kariery bujną fryzurą. W R-GOL.com Warszawa pojawiło się ich niemal 200! Takiego oblężenia w jednym momencie nie mieliśmy od otwarcia naszego sklepu!

W końcu się zaczęło. Ruud Gullit i Michał Pol, prowadzący spotkanie, zasiedli na naszym boisku piłkarskim przed grupą gości. Po serii pytań redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego do Holendra, głos przejęli fani. Nie zabrakło także czasu na podpisy na zakupionych książkach i wspólnych zdjęć. Gullit rozchwytywany był jeszcze przed sklepem, już w drodze do taksówki na lotnisko.

Ruud Gullit to holenderski trener i były piłkarz. Zdobywca Złotej Piłki w 1987 r. i najlepszy piłkarz świata wg FIFA w 1987 r. i 1989 r. Jest trzykrotnym mistrzem Włoch i dwukrotnym zdobywcą Ligi Mistrzów w barwach AC Milanu. Obecnie pełni rolę asystenta trenera reprezentacji Holandii.

DM

 

 

Komentarze