Ruszają zapisy do 6. edycji Bitwy Bramkarskiej!

Jesteś bramkarzem? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Właśnie rozpoczęły się zapisy do 6. edycji Bitwy Bramkarskiej – największego tego typu turnieju na świecie, który odbędzie się 24 czerwca na terenie kompleksu piłkarskiego „Oławka” we Wrocławiu. 

Event ten jest niezwykłym wydarzeniem dla dosłownie wszystkich bramkarzy, bo rywalizacja odbywa się w aż siedmiu kategoriach wiekowych – od żaków do seniorów. Zasady są bardzo proste: dwaj zawodnicy stają naprzeciwko siebie na mini boisku i atakują bramkę rywala. Można uderzyć piłkę nogą z podłoża, z woleja, wykonać rzut ręką. Wszystkie chwyty dozwolone, a warunek jest jeden – trzeba to zrobić z wyznaczonej strefy przed bramką. Mecz trwa 2 minuty, a wygrywa ten, kto zdobędzie więcej goli.

Polecamy nie zwlekać z zapisami, bo liczba miejsc jest ograniczona. – Z reguły do turnieju zgłasza się blisko dwa razy więcej uczestników, niż możemy przyjąć. Spodziewamy się, że już pierwszego dnia ponad połowa miejsc zostanie zarezerwowana – mówi Artur Woźniak, jeden z organizatorów.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są za pośrednictwem strony turnieju www.bitwabramkarska.plna której znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

R-GOL to jeden z partnerów i sponsorów imprezy, dlatego gorąco zapraszamy Was do wzięcia w niej udziału!

TS

Komentarze