Rusza największy sklep piłkarski w Polsce. Dowiedz się kiedy!

To już czas. To już ten czas. To już ten czas, by zacząć konkretne odliczanie. 11 grudnia, w niedzielę, będzie się działo. Na grubo. Zaczynamy nowy etap w historii R-GOL.com. Przejmujemy Warszawę!

„Czas odkryć karty… Tak, to prawda. Potwierdzamy. W piłkarskich szatniach, na boiskach i w tak zwanych kuluarach mówi się o tym od blisko roku. Szykujemy R-GOL.com Warszawa. Ale to nie będzie sklep. Przynajmniej nie w tym znaczeniu, które znałeś dotychczas” – zapowiadaliśmy miesiąc temu.

Od tego czasu nic się nie zmieniło. To znaczy prawie nic. Bo obiekt jest już prawie gotowy 😉 Już 11 grudnia, w drugą niedzielę ostatniego miesiąca roku, przy ulicy Puławskiej 255 na Mokotowie czeka nas wielka premiera. Potężne zniżki, rabaty, gratisy i masa konkursów. Do tego wydarzenia i rozgrywki na nowo powstającym boisku wewnątrz (!) sklepu, spotkania z ciekawymi postaciami i minieventy z udziałem gwiazd. Mimo wielkiej powierzchni, miejsca, ani czasu na nudę nie będzie. Na pewno.

Tej daty nie możesz przegapić! Pamiętaj! Ruszamy 11 grudnia o godzinie 10. Warszawa, Mokotów. Ulica Puławska 255. Największy sklep piłkarski w tej części Europy. Eventowe centrum, miejsce spotkań; coś, czego jeszcze nie było…

Pierwsze 100 osób w sklepie może liczyć na specjalne pakiety upominków. Na resztę, czekają inne atrakcje.
Zapisy do udziału w czterech turniejach ruszą już wkrótce. Bądźcie czujni!
W kontakcie!

#ZnamySięZPiłki.

Komentarze