Rewolucja dzieje się na naszych oczach! adidas 302 ReDirect Pack już w sprzedaży

Za każdym razem, gdy nadchodzi dzień, w którym nowa kolorystyka ma swoją premierę przebieramy niespokojnie nogami niczym zafascynowane czymś dziecko. Nie inaczej jest tym razem, a adidas 302 ReDirect Pack i nowości, które ze sobą przynosi, zdecydowanie są tego warte!

Najnowsza kolekcja adidasa to nie kolejna odsłona dobrze znanych modeli w odmienionej kolorystyce. Tym razem trzy paski zaprezentują nam dwa zupełnie nowe buty, które już wkrótce podbiją boiska całej Europy!

Na pierwszy ogień idzie rewolucyjny adidas Nemeziz 19.

Już na pierwszy rzut oka widać zmianę w konstrukcji cholewki. Technologia Tension Tape oplata teraz stopę nie tylko w okolicach kostek, ale na całej powierzchni śródstopia. Ma to jeszcze lepiej ulokować stopę w bucie, aby zapewnić niczym niezmąconą stabilność. Nowe Nemeziz 19+ to idealna propozycja dla zwinnych graczy, którzy jednym balansem ciała mogą zwieść przeciwnika. Cała konstrukcja cholewki w połączeniu z dwuczęściową podeszwą Torsion System daje niespotykaną swobodę w zmianach kierunku ruchu.

302 ReDirect Pack to także nowe adidas X19!

Duże zmiany zaszły w modelu profesjonalnym ze sznurówkami, a więc w adidas X19.1. Nowa, unikalna konstrukcja sznurowadeł ma zapewniać lepsze dopasowanie do stopy. Zmieniony został także kołnierz, który teraz ma służyć jeszcze lepszemu przyspieszeniu. Podobną funkcję spełnia także podeszwa, która nota bene wygląda niezwykle efektownie!

W skład tej kolekcji wchodzą także legendarne modele – Predator19 i COPA19. Jeśli chodzi o aspekty technologiczne te buty nie różnią się niczym od swoich poprzedników. Warto jednak zwrócić uwagę na bardzo odważną kolorystykę, zwłaszcza jeśli chodzi o Predatory!

Najnowszą kolekcję od adidasa znajdziecie tutaj!

Które buty z tego packu podobają Wam się najbardziej? Dajcie znać w komentarzu!

Komentarze