Reprezentacja Anglii wraca do granatowego stroju

Granat i futurystyczna wersja herb z trzema lwami – to znaki rozpoznawcze nowego, wyjazdowego kompletu meczowego reprezentacji Anglii. Klasyczny trykot z nowoczesnymi detalami zadebiutuje dziś podczas meczu towarzyskiego z Niemcami.

Stroje utrzymane są w odcieniach granatu i nawiązują do barw Królewskiej Marynarki Wojennej. Po raz ostatni reprezentacja Anglii przywdziewała koszulki w takim kolorze w 2012r. Dodatkowo, komplet wyposażony jest w jaśniejsze wstawki  jako wspomnienie strojów wyjazdowych z 1990r.

Bardzo istotnym elementem nowego trykotu reprezentacji Anglii jest otoczony metalicznie srebrną krawędzią herb zarówno na koszulce, jak i spodenkach, oraz Swoosh. Nie mniej ważnym elementem, o którym należy wspomnieć, jest AeroSwift. To nowoczesna technologia sprawiająca, że odzież jest niesamowicie lekka i bardzo wydajna. Testowana przez reprezentantów, świetnie dopasowuje się do ciała i charakteryzuje się doskonale oddychającym materiałem. Zastosowany w dzianinie wzór geometryczny pozwala na komfortowe użytkowanie i nie ogranicza w żaden sposób piłkarzy w czasie ruchu.

Wzdłuż długości koszulki i spodenek biegnie czarny pas. Wobec ruchu piłkarza rozciąga się maksymalizując wentylację. Ponadto, da się na nim zaobserwować jasnoniebieskie błyski, podobnie jak w granatowej części stroju.

Towarzyski mecz z Anglii z Niemcami można obejrzeć na żywo na antenie TVP Sport od godziny 20:45.

Klubowe i reprezentacyjne gadżety znajdziecie w strefie Dla Kibica na R-GOL.com.

DM

Komentarze