Renew Pack, czyli klasyka stworzona na nowo

Gusta są różne i ponoć nie powinno się o nich dyskutować. Dla jednych kolorowe korki są świetne, dla innych jest to przesada. Ciężko będzie nam jednak spotkać osobę, która powie, że klasyczne czarne korki są nieładne. Wydawać by się mogło, że nic nowego nie da się już w ich kontekście wymyślić. Wyzwanie podjął Nike, wypuszczając Renew Pack.

Wszystkie buty z tego packu łączy jedno – dominacja czarnej klasyki, ze szczyptą błękitnego koloru. Błękit wyłamuje buty z jednolitości kolorystycznej, ale nadal prezentuje się elegancko i nie wyrzuca żadnego z modeli Renew Pack poza szufladę z napisem “ładne i stonowane buty piłkarskie”. Przyjrzyjmy się im bliżej, bo w niektórych z nich zaszły spore zmiany!

Tiempo

Zaczynamy od mocnego uderzenia! W Renew Pack po raz pierwszy debiutuje nowy model Tiempo Legend 9. Oczywiście niezmienne pozostaje to za co kochamy Tiempo, czyli skórzana cholewka i klasyczny krój. Gdzie zatem został ulepszony? Przede wszystkim najwidoczniejszą zmianą są wzmocnione strefy kontaktu z piłką. Od teraz kontrola futbolówki, wchodzenie w dryblingi z przeciwnikiem i strzały na bramkę będą znacznie skuteczniejsze.

Nike Tiempo Renew Pack znajdziesz tutaj

Phantom

Unowocześnioną cholewkę ma także nowy Phantom GT. Zmieniła się ona w zasadzie całkowicie! Cholewka nowego Phantom’a posiada od teraz generatywną strukturę. Wizualnie jest to absolutny top butów piłkarskich! Model ten jest świetną opcją dla rozgrywających i dla napastników.

Nike Phantom Renew Pack znajdziesz tutaj

Mercurial

Trzeba przyznać, że w Renew Pack’u zarówno Superfly jak i Vapor prezentują się wybitnie dobrze. Niebieski Swoosh z ciemno-szarymi dodatkami genialnie wyróżnia się na czarnym tle. Oba warianty Mercuriala robią szum nie tylko wizualnie, ale także świetnie sprawdzają się na boisku. Rewolucyjna cholewka Vaporsite daje nam doskonałą przyczepność i komfort, a to kluczowa sprawa podczas sprintów.

Nike Mercurial Renew Pack znajdziesz tutaj

Komentarze