Rashford strzela niczym Beckham!

Jeśli mielibyśmy znaleźć jedno słowo, które opisuje Manchester United w bieżącym sezonie, niewątpliwie moglibyśmy użyć stwierdzenia “nieskuteczny”. Nieudolność pod bramką rywala mogła dać o sobie znać także w czwartkowy wieczór podczas półfinałowego starcia w Lidze Europy z Celtą Vigo. Mogła, ale na szczęście “Czerwonych Diabłów” uratował Marcus Rasfhord, który postanowił zabawić się w Davida Beckhama.

1:0 w wyjazdowym meczu to zaliczka skromna, ale mimo wszystko dająca spore szanse na awans do upragnionego finału. Bohaterem Anglików został ten, na którego na Old Trafford liczą coraz bardziej, czyli 19-letni Marcus Rashford, który najpierw wywalczył rzut wolny, a później w przepiękny sposób zamienił go na bramkę. Uwagę przykuwa nie tylko efekt, ale i styl wykonania, bowiem do złudzenia przypomina on pamiętne trafienie Davida Beckhama w meczu z Evertonem w maju 2003 roku. Sami oceńcie:

Rashford został gwiazdą wieczoru mając na nogach buty Nike Hypervenom Phantom z najnowszej kolekcji Motion Blur, które zapewniają mu fenomenalne przyspieszenie, doskonałą kontrolę nad piłką oraz niezwykłą precyzję podczas strzałów i dośrodkowań. Wejdźcie na R-GOL.com, wybierzcie swoją parę i przekonajcie się sami!

 

TS

Komentarze