Ranking R-GOLa: TOP 5 koszulek Premier League

Liga angielska rusza już w piątek, dlatego pomiędzy nerwowym odliczaniem czasu do startu rozgrywek, a ostatnimi zmianami w Fantasy Premier League, rozluźnijcie się i spójrzcie, które koszulki, naszym zdaniem, będą absolutnym hitem nadchodzącego sezonu na Wyspach.

Oczywiście, koszulki nie grają, a mistrzowską formę można pokazać nawet w bylejakim trykocie, natomiast każdy z Was przyzna, że w lidze, w której pojawiają się takie pieniądze, jak w Premier League, warto prezentować się od tej dobrej strony. Właśnie dlatego bierzemy pod ligę angielskich ligowców i przedstawiamy Wam TOP 5 koszulek!

5. Arsenal FC – komplet wyjazdowy

Wyjazdowe trykoty Arsenalu podobają nam się, gdyż są inne. Przyzwyczailiśmy się do barw właściwych Kanonierom, a tu nagle, coś nowego! I dobrze, stagnacja nie jest niczym dobrym, zwłaszcza w futbolu. Choć niektórym mogą nie przypaść do gustu spodenki o dość nieregularnej kolorystyce, to według nas delikatna renowacja wizerunku The Gunners to krok w dobrą stronę. Wyraźne linie widoczne w okolicach klatki piersiowej przywodzą nam na myśl górskie szczyty i zapewne wszyscy kibice klubu z północnego Londynu życzą sobie, aby w tym sezonie ich ulubieńcy wreszcie zdobyli upragniony Mount Everest i sięgnęli po mistrzostwo Anglii. Jeśli się nie uda, to przynajmniej w meczach wyjazdowych zaprezentują się bardzo dobrze. Dobra prezencja może stać się także Waszym udziałem, gdyż wyjazdowe koszulki Arsenalu oraz inne gadżety związane z tym klubem znajdziecie tutaj.

4. Burnley FC – komplet wyjazdowy

Kolejna propozycja od Pumy i kolejny komplet wyjazdowy. Tym razem urzekła nas głęboka, majestatyczna wręcz czerń trykotu, która najbardziej widoczna jest w górnej części koszulki. Im niżej tym bardziej ciemne barwy ustępują miejsca jaśniejszym kolorom, co doskonale daje rewelacyjny końcowy efekt. Po raz kolejny okazuje się, że tradycyjne połączenie czerni i bieli to przepis na sukces, a w połączeniu z innowacyjnym pomysłem projektantów z Niemiec możemy oglądać takie „cacko”. Oby tylko ciemne barwy nie były swoistym proroctwem co do postawy piłkarzy Burnley w nadchodzącym sezonie.

3. Watford FC – komplet domowy

Szerszenie potrafią ugryźć i pokazały to na początku ubiegłego sezonu! Niestety, żądło z czasem uległo stępieniu, ale kto wie, może w nadchodzących rozgrywkach dłużej utrzyma swoją zabójczą moc? Zabójcze, przynajmniej dla nas, okazały się koszulku zespołu z południowo-wschodniej Anglii. Połączenie czerni i żółci na bazie pionowych pasów to doskonała symbioza z przydomkiem klubu, który ostatnie rozgrywki zakończył w dolnej połówce tabeli. Musimy także przyznać, że dawno nie widzieliśmy tak doskonale wkomponowanego logo sponsora na koszulce jak to, które zaproponowali nam ludzie z adidasa odpowiedzialni za koszulki Watfordu. Oby tak dalej!

2.Manchester City – komplet domowy

Wielki błękit! Obywatele w zeszłym sezonie nie mieli sobie równych w rozgrywkach Premier League, a ich charakterystyczne, zniewalająco błękitne stroje siały postrach na angielskich boiskach. Wiele wskazuje na to, że podobnie będzie także w kolejnej kampanii – wzmocniony skład i ten sam kolor koszulek – to musi się udać. Charakterystyczny kolor w połączeniu z niewielkim detalem, jednym jedynym guzikiem przy szyi tworzy bardzo dobre połączenie, które może zagościć w Waszych szafach. Jeden klik i trykot mistrzów Anglii może być Wasz!

 

1. Chelsea FC – komplet wyjazdowy

Dla jednych zbyt jaskrawy żółty. Dla nas, absolutne złoto! The Blues w starciach wyjazdowych powinni być przedstawiani jako The Golden One. Nie dość, że dostrzeżemy ich z daleka ze względu na ponadprzeciętne umiejętności, to jeszcze nasz wzrok przyciągną ich doskonałe koszulki. Jeśli do tego połączenia dorzucimy nowego menedżera Londyńczyków, Maurizio Sarriego, a więc niezwykle barwną postać w świecie trenerów, to uzyskamy trio wybuchowe, które będzie liczyć się w walce o najwyższe cele. Tę wyjątkową koszulkę, a także inne gadżety związane z Chelsea FC znajdziecie tutaj.

[apester-exclude-playlist]

Komentarze