Po premierze najnowszej kolekcji korków Nike Radiant Reveal Pack, amerykański koncern nie zapomniał o zawodnikach grających poza murawą i przygotował modele przeznaczone do gry na nawierzchniach syntetycznych.

Zachowano nazwę z kolekcji modeli trawiastych, ale uległa nieco zmianie jej strona wizualna. W Radiant Reveal Packu zawierającym modele z serii NikeFootballX postawiono na dwie kontrastujące barwy – biel i czerń. Pack zawiera modele ze skarpetką oraz ze standardowym kołnierzem. Poniżej przedstawiamy najwyższą półkę jakościową – Proximo.

Nike Mercurial X Proximo to model stylizowany na Superfly IV. Z wyglądu różni je jedynie spód. Proximo zostały skonstruowane w podobny sposób – kołnierz Dynamic Fit Collar, cholewka Flyknit pokryta warstwą NikeSkin oraz Flywire po bokach. W najnowszej kompozycji biały kolor cholewki łączy się z czarnym Swooshem, podeszwą i szarą skarpetką. Napis na wkładce, tak jak w pozostałych modelach, został wykonany w kolorze.

Nike MagistaX Proximo to, naszym zdaniem, dzięki zastosowaniu gradientu, najciekawiej prezentujący się but z całej kolekcji. Tak jak w Magista Obra, rozciągająca się od sznurówek czerń przechodzi w dół, stopniowo w kolor biały. Prezentuje się to równie efektownie jak na odpowiedniku trawiastym. Zwieńczeniem modelu jest czarna skarpetka oraz podeszwa.

Nike HypervenomX Proximo jest najmłodszym członkiem rodziny NikeFootballX. Został zaprezentowany wraz z premierą Phantom II. Na całokształt tego modelu składa się cholewka wykonana z NikeSkin, koloru białego, czarna łyżwa, skarpetka oraz nylonowe włókna Flywire. Tuż nad podeszwą znalazła się czarno-biała grafika, typowa dla drugiej generacji Hypervenom. Na czarnej podeszwie znalazł się, tym razem biały, Swoosh.

 

W kolekcji brakuje modelu Tiempo. Jego premiera będzie miała miejsce latem. Obecnie z najnowszej serii Tiempo dostępne są dwa modele IC oraz TF: Mystic V i Genio II.

Najnowsza kolekcja NikeFootballX Radial Reveal Pack będzie dostępna także na R-GOL.com.

Mkr


Komentarze