R-GOL x Puma One – wielkie testowanie butów w Sulejówku

We wtorek 1 sierpnia firma R-GOL oraz Puma przeprowadziły w Sulejówku niezwykle ciekawy event, w którym wzięła udział młodzież trenująca w Victorii Sulejówek – wszechstronny trening połączony z testowaniem modelu Puma One 1, w którym nagrodą dla najlepszego zawodnika była własna para butów z tej najnowszej serii. Zobaczcie, jak wyglądało wielkie testowanie butów Pumy w Sulejówku!

Piękna pogoda, muzyka, płyta główna stadionu w Sulejówku i ekipa oznaczająca plac banerami z logo R-GOL i Puma One – młodzi zawodnicy miejscowej Victorii wiedzieli, że to nie będzie zwykły trening, ale kompletnie nie spodziewali się tego, co dla nich przygotowaliśmy. Kiedy na stadionie zjawił się firmowy samochód, wszystko stało się jasne – chłopaki wezmą udział w testowaniu butów Puma One – najnowszej serii, w której występować będą tacy zawodnicy, jak Sergio Aguero, Antoine Griezmann czy Hector Bellerin. Każdy z nich najpierw usłyszał o tym, co ważnego cechuje linię One, a później wszyscy otrzymali możliwość obejrzenia, dotknięcia i przetestowania butów podczas gry, a najlepszy z nich na koniec dnia miał otrzymać w nagrodę jedną z zaprezentowanych par. Podczas treningu młodzieży z Sulejówka towarzyszył Marcin Krzywicki – niezwykle popularny i aktywny w internecie piłkarz mający na koncie grę dla takich klubów, jak Cracovia Kraków, Wisła Płock czy Widzew Łódź.

Zawodników na treningu Puma One czekały trzy różnego rodzaju etapy – strzały na bramkę z płachtą celnościową, tor przeszkód poprawiający koordynację, drybling i technikę użytkową, a także coś wyjątkowego – szkołę piłkarskich tricków pod okiem specjalistów z grupy R-Style. Ci, którzy znaleźli się w najlepiej punktowanej czwórce, trafili do wielkiego finału, w którym mieli okazję zawalczyć o możliwość zabrania ze sobą testowanego modelu Puma One. W nim mieli oni okazję zmierzyć się z kwintesencją ulicznej piłki, czyli pojedynku 1 na 1 rozegranym w specjalnie stworzonym do tego oktagonie. Numerem 1 treningu w Sulejówku okazał się Łukasz Pietrzak z rocznika 2003, który pokonał dwóch swoich kolegów z drużyny i zgarnął główną nagrodę. Nie dopuściliśmy oczywiście do tego, żeby reszta odeszła z pustymi rękoma – pozostali finaliści otrzymali nagrody w postaci piłek oraz outfitu firmy Puma, natomiast reszcie wręczono vouchery zniżkowe, certyfikaty potwierdzające udział w treningu oraz worki na buty.

Młodzi zawodnicy Victorii mają jeszcze szansę wygrać wymarzone buty z serii Puma One – regulamin dotyczący internetowego konkursu znajdziecie na naszym profilu na Facebooku dokładnie pod tym linkiem.

Jesteś fanem najnowszej linii butów piłkarskich od Pumy? Nie czekaj – zajrzyj na R-GOL.com i wybierz swoją parę!

Komentarze