R-GOL wspiera MP Legia Cup

R-GOL wspiera zawodowe kluby piłkarskie, akademie młodych talentów i turnieje. Ale także Reprezentację Artystów Polskich, Amp Futbol Polska, a teraz przyszedł także czas na uczestników corocznego Meeting Planner Legia Cup.

MP Legia Cup to impreza organizowana z wielkim rozmachem, tym bardziej jesteśmy zadowoleni z tego, że mogliśmy wesprzeć tę inicjatywę. R-GOL ufundował komplety strojów wszystkim uczestnikom spotkania. Mecz pomiędzy pracownikami agencji eventowych a ich klientami odbył się na stadionie Legii Warszawa.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Maciej Szczęsny i jego syn – Jan Szczęsny – którzy strzegli bramek obu zespołów. Mecz komentowali bezpośrednio z trybun Bożydar Iwanow i Roman Kołtoń. Pomeczowe afterparty rozkręcał Hirek Wrona.

Zanim jednak uczestnicy mogli odprężyć się podczas imprezy, najpierw czekały ich zmagania na doskonale przygotowanej murawie Legii.Po zaciętej i pasjonującej do ostatniego gwizdka grze zwyciężyli klienci agencji. W regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się remisem 3:3. O wyniku decydowały więc rzuty karne. Te lepiej egzekwowali zawodnicy drużyny klientów agencji i to oni odebrali puchar.

 

Komentarze