R-GOL sponsorem technicznym Stomil Cup i konferencji trenerskiej przed turniejem

R-GOL stara się być zawsze tam, gdzie dzieje się coś dobrego dla polskiej piłki nożnej. Tym razem jest tak w Olsztynie, gdzie miłośnicy futbolu postanowili zorganizować turniej dla niezwykle utalentowanych chłopaków z roczników 2004 i 2002. Przy okazji nie zapomnieli o trenerach. Przed Stomil Cup odbędzie się konferencja, na której prelegentami będą najlepsi fachowcy.

W grudniu R-GOL był partnerem Lech Cup i Lech Conference, a zaraz po nowym roku wspieramy największy i najlepiej zorganizowany turniej na Warmii i Mazurach. Stomil Cup został zaplanowany w najmniejszych detalach i przygotowany z ogromnym rozmachem. R-GOL.com jest partnerem technicznym wydarzenia.

lech

Stomil Cup rozpoczyna się już w czwartek przedturniejową konferencją dla trenerów. Będziemy też tam. Każdy, kto wypełni krótką ankietę, otrzyma od nas pakiet startowy z atrakcyjnymi gadżetami. Podczas konferencji zaprezentują się najlepsi fachowcy. Wśród nich Marek Wanik – Trener DFB i Bartłomiej Zalewski – Trener Młodzieżowych Reprezentacji Polski.

Ale to, co najważniejsze, rozpocznie się w piątek. Wtedy rozegrany zostanie turniej rocznika 2004. Jeszcze tego samego dnia z wielką pompą w kinie Helios rozlosowane zostaną grupy na turniej rocznika 2002. A dzień później wystartują już rozgrywki starszych zawodników. Organizatorzy, jak zwykle, zatroszczyli się o to, aby na turnieju pojawiły się naprawdę solidne ekipy młodzieżowe. W Stomil Cup wezmą udział między innymi: Śląsk, Lechia, czy Widzew, a także zespoły z zagranicy.

stomil cup

Dla kibiców ogromną atrakcją będzie turniej rozegrany po rozgrywkach grupowych chłopców z rocznika 2002. Już w piątek po 17:00 na boisko zbudowane w hali Urania w Olsztynie wybiegnie drużyna reprezentacji Fundacji Kibica – prowadzona przez Jerzego Engela. W jej składzie wystąpią między innymi: Szczęsny, Kłos i Żewłakow, Szymkowiak, Kosowski i Frankowski. Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną 70-lecia Stomil Olsztyn, w której zagrają obecne gwiazdy oraz legendy klubu: Czereszewski, Sokołowski, Szwed, Zejer, Klimek, Tyszkiewicz, Zajączkowski, Pobiedziński, Wyłupski, Talik. Do tej dwójki dołączy drużyna TVP.

Następnie przyjdzie pora na mecze drużyn celebrytów. Tam o puchar zmierzą się LemO, Enej, Afromental i Kabaret Skeczów Męczących. Wszystkie ekipy w składach będą miały zawodników specjalnych, którzy wesprą swoimi umiejętnościami zespoły. Gwiazdą tej części turnieju może okazać się Natalia Siwiec, która zagra w jednej z drużyn.

A po sobotnich zmaganiach, czas na ostatnią część turnieju. W niedzielę poznamy zwycięzcę zmagań w roczniku 2002. Całemu turniejowi towarzyszyć będzie ekipa R-GOL.com, która rozda gadżety w konkursie żonglerek. Pojawią się tam także nasi koledzy z adidasa, którzy przygotowali Speed Gun – mini boisko do piłki nożnej, gdzie będzie można zmierzyć prędkości piłki uderzonej w kierunku bramki.

Nie może Was tam zabraknąć!

Program
15 stycznia – Hala Urania godz. 14:30 -20:00 – Konferencja Trenerów
16 stycznia – Hala Urania – 8:30-18:30 – turniej 2004/2004
16 stycznia – Kino Helios godz. 18:15-2:.15 – Otwarcie Stomil Cup
17 stycznia – Hala Urania 8:30-17:30 turniej rocznika 2002/2003
17 stycznia – Hala Urania EVENT – wstęp wolny
* 17:30-20:30 – turniej Reprezentacja Engela Fundacji Kibica – Stomil Olsztyn – TVP
* 20:30-23:30 – LemON-Enej-Afromental – Kabaret Skeczów Męczących
18 stycznia – Hala Urania – 8:30-16:00 – turniej 2002/2003
18 stycznia – Hala Urania – zakończenie Stomilu Cup

SzS

Komentarze