R-GOL partnerem akademii Total Golkeeping. Byliśmy w kuźni bramkarskich talentów

Stare piłkarskie porzekadło mówi, że budowa drużyny zaczyna się od obrony. Jednak ostatnią instancją zawsze jest goalkeeper. Zawodnik grający na tej pozycji musi nie tylko dobrze czytać grę i wykazywać się w defensywie, ale kreować akcje, często inicjując szybkie kontry. Jednym słowem, bramkarz – to gracz wszechstronny, od dyspozycji którego zależy bardzo dużo.

Dla tych, którzy marzą o grze między słupkami, Akademia Bramkarska Total Goalkeeping organizuje profesjonalne obozy treningowe. W zimowej edycji odbyły się trzy takie turnusy. Dwukrotnie w Kępnie i raz w Malborku. Wzięło w nich udział ponad 70 bramkarzy i bramkarek z całego kraju. Poza treningami na boisku, przyszli królowie i królowe pola bramkowego wzbogacili swoją wiedzę taktyczną. Dobrej zabawy i pozytywnych emocji nie mogło zabraknąć podczas tradycyjnej bitwy bramkarskiej, a na najlepszych czekały nagrody.

GOPR1670

Nie mogło tam zabraknąć również nas. R-GOL.com jako partner techniczny przedsięwzięcia dostarczył niezbędny sprzęt, by każdy z uczestników mógł się poczuć jak Iker Casillas, czy Gigi Buffon. Sądząc po uśmiechniętych minach, wszystkim uczestnikom się podobało. Kolejne obozy już latem. Na pewno się tam wybierzemy, a Wy?

KrNa

Komentarze