R-GOL doceniony w prestiżowych rankingach

Świadome prowadzenie działalności gospodarczej, z biznesowego punktu widzenia, zakłada stały rozwój i dążenie do poprawy wyników finansowych. Poza śrubowaniem wskaźników ekonomicznych olbrzymią wartością dodaną jest satysfakcja klientów oraz skuteczne prowadzenie dedykowanych im kreatywnych kampanii marketingowych. Gdy w każdym z tych elementów odniesie się sukces, można być usatysfakcjonowanym z wykonanej pracy i śmiało wyznaczać kolejne cele. Tak właśnie działa R-GOL i miło nam, że jest to doceniane w prestiżowych rankingach.

Każda nagroda, bądź najdrobniejsze wyróżnienie, czy to w sporcie, czy w biznesie, jest dla osoby nagradzanej dowodem na to, że warto ciężko pracować oraz motywacją do dalszych działań. Z tym większą radością przyjęliśmy informację o uznaniu działalności firmy R-GOL w renomowanych rankingach.

Podczas sopockiej gali laureatów rankingu „e-Gazele Biznesu” nagrodzono 46 firm, działających w branży e-commerce z województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Ku naszej ogromnej satysfakcji, R-GOL potwierdził pozycję lidera na Warmii i Mazurach. Kolejna „e-Gazela Biznesu” trafiła do nas.

Nie było to jedyne wyróżnienie jakie spotkało nas w ostatnim czasie. 17. listopada, tym razem w Warszawie, odbyła się uroczysta gala, IV edycji konkursu „e-Commerce Polska Awards 2016”. W nasze ręce trafiły wyróżnienia w kategoriach: „Pomysł promocyjny roku” oraz „Najlepsza obsługa klienta”.

Każde uznanie z jakim się spotykamy to dla nas wielka nobilitacja. Pamiętamy o tym podczas każdego dnia pracy aby tak jak w piłkarskim treningu, czynić postępy i dążyć do perfekcji. Dziękujemy!

#ZnamySięZPiłki

Krystu

Komentarze