R-GOL.com X Puma: pierwszy event w Sulejówku za nami

W ubiegłym roku razem z Pumą udaliśmy się w podróż, podczas której uczestniczyliśmy w serii eventów promujących buty z linii One, która w tamtym okresie była absolutną nowością. Nadszedł czas, aby ponownie połączyć siły i zaprezentować model Future, który tym razem w obozie Pumy jest numerem jeden. Na pierwszy ogień, podobnie jak poprzednim razem, poszedł Sulejówek i stadion miejscowej Victorii. Zobaczcie, jak wyglądał pierwszy z czterech zaplanowanych wyjazdów!

Schemat eventów niczym nie różnił się od tego, który został wcielony w życie podczas ubiegłorocznej serii – wraz z ekipą Pumy odwiedziliśmy trening jednej z grup młodzieżowych w klubie, który używa sprzętu niemieckiego producenta, a założeniem całego wydarzenia było zaprezentowanie młodym zawodnikom modelu Future, w którym występują m.in. Antoine Griezmann czy Marco Reus. Możliwość samodzielnego przetestowania obuwia, oprawa muzyczna zapewniona przez DJ’a, specjalna maszyna do robienia własnych GIF-ów, rywalizacja podczas wykonywania specjalnych zadań oraz obecność gościa specjalnego w osobie Marcina Krzywickiego – taki trening to przyjemność na najwyższym poziomie!

Na zaskoczoną młodzież z Sulejówka czekały konkurencje znane z ubiegłego roku, czyli strzały do płachty celnościowej, tor przeszkód pokonywany na czas oraz szkoła tricków i piłki ulicznej, nad którą nadzór sprawowali eksperci w postaci grupy R-STYLE. Zawodnicy z najlepszymi wynikami stanęli do walki o nagrodę główną, czyli parę profesjonalnych butów Puma Future, a areną ich zmagań był nasz firmowy oktagon przygotowany specjalnie do ulicznej rywalizacji 1 vs. 1, w której panna, czyli tzw. siata kończy pojedynek.

Już niedługo pokażemy Wam, jak wyglądał drugi z eventów zorganizowany w Krakowie na obiektach treningowych Cracovii. Stay tunned!

Komentarze