R-GOL.com wspiera projekt #aktywnepiłkarki

Jesteś piłkarką? Chcesz rozwijać się z dnia na dzień i inspirować innych? Dobrze trafiłaś! Dołącz do naszego projektu #aktywnepiłkarki, którego celem jest wzajemna motywacja do samodoskonalenia oraz dbania o formę i zdrowie! Pokażmy, że piłkarki to ambitne i solidne dziewczyny, którym nieobca jest codzienna praca nad sobą!?‍♀️?
Dołącz do nas już dziś!

Więcej informacji ?
Kim jest aktywna piłkarka? To dziewczyna, grająca w piłkę nożną, która każdego dnia, w każdej godzinie chce być coraz lepsza. To zawodniczka, która dba o swoją formę i zdrowie także w dni wolne. Sama jestem aktywną piłkarką i wiem, że jest nas coraz więcej, dlatego z wielką chęcią dołączę do tego projektu DLA NAS!

Na moim fanpage’u, a także instagramie będą udostępniane propozycje ćwiczeń, które można wykonywać przed lub po treningu, w domu, na siłowni a także w szkole po WFie, jeśli jest na to czas. Pamiętajcie jednak, że trening w klubie jest najważniejszy i tam zawsze dawajcie z siebie sto procent! Ja chcę Was zachęcić do zrobienia kolejnego kroku naprzód, nauczyć samokontroli i chęci doskonalenia. Wiem, że to nie jest łatwe, bo w trakcie dnia często wypada dużo różnych zajęć, pojawiają się wymówki, którym ulegamy, ale uwierzcie mi, że jest to MOŻLIWE.

Na instagramie utworzone zostało specjalne konto @aktywnepilkarki, na którym to właśnie Wy będziecie zachęcać swoje koleżanki do pracy nad sobą! Wystarczy tylko oznaczyć profil @aktywnepilkarki na dodanym przez Was zdjęciu lub filmiku, na którym wykonujecie dodatkowe ćwiczenia (przed lub po treningu, w domu, na dworze, w szkole lub pracy). Najbardziej inspirujące zostaną przez nas udostępnione. Motywujmy się wzajemnie do aktywności!
Pokażmy, że piłkarki to naprawdę solidne i ambitne dziewczyny, którym nieobca jest praca nad byciem lepszą z dnia na dzień!?‍♀️??

Macie pytania? Śmiało! Instagram i e-mail aktywnepilkarki@gmail.com są dla Was dostępne przez cały czas. Przesyłajcie na maila Wasze filmiki i zdjęcia z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą klubu, jaki reprezentujecie.

Jeśli jesteś na TAK, przekaż informację dalej ??

Komentarze