R-GOL.com ufundował nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników Mistrzostw Polski U-15

Zakończyły się rozgrywane w Szczytnie i Wielbarku Mistrzostwa Polski U-15. Mistrzem zostali młodzi piłkarze z Wielkopolski. Drugie miejsce zajęło Mazowsze, na ostatnim stopniu podium stanęli zawodnicy z Małopolski. Wszystkim gratulujemy!

Aby kariery tych utalentowanych młokosów nabrały jeszcze większego tempa, R-GOL.com wszystkie drużyny wsparł bonami na zakupy sprzętu treningowego najwyższej jakości marki SKLZ – http://bit.ly/1KRX2VY

Dodatkowo ufundowaliśmy nagrody dla zawodników wyróżnionych za indywidualne osiągnięcia. Gratulujemy Hubertowi Sobolowi z Warmińsko-Mazurskiego ZPN), który został królem strzelców. Życzymy dalszych sukcesów najlepszemu bramkarzowi turnieju – Bartoszowi Mrozkowi (Wielkopolski ZPN). Najlepszym Zawodnikiem meczu finałowego został – Michał Zimmer (Wielkopolski ZPN), a najlepszym piłkarzem całego turnieju wybrano Sebastiana Walukiewicza (Mazowiecki ZPN) – wielkie brawa!

Na zdjęciu Mistrz Polski U-15 – reprezentacja Wielkopolski (fot. WMZPN)