Prace nad tym projektem trwały już od kilku tygodni, ale w końcu, z ogromną przyjemnością, możemy ogłosić: od sezonu 2014/15 będziemy sponsorem technicznym Olimpii Grudziądz. Współpraca z „Biało-Zielonymi” ma trwać co najmniej dwa lata.

Co za tym idzie? Przede wszystkim zmiana strojów. Od nadchodzących rozgrywek Olimpia będzie występować w trykotach firmy adidas, dostarczanych przez R-GOL.com. Podstawowy komplet będzie oczywiście w biało-zielone pasy, a projekt został stworzony specjalnie na potrzeby Olimpii!

To nie wszystko. Od tego sezonu, wspólnie z Olimpią, będziemy m.in. wybierać Piłkarza Rundy, który od nowego sponsora technicznego, czyli od nas, otrzyma voucher prezentowy na dowolne piłkarskie buty.

To tylko jedna z atrakcji. Prezenty i rabaty czekają bowiem również na kibiców. Pakiet sympatycznych upominków przed meczem z Miedzią będą mogli odebrać wszyscy kibice, którzy zdecydowali się na zakup karnetów na mecze Olimpii.

Z myślą o wszystkich kibicach „GieKSy” przygotowaliśmy natomiast dedykowany rabat, specjalnie na potrzeby uczczenia parafowania umowy. Do końca wakacji każdy kibic Olimpii będzie mógł robić zakupy na R-GOL.com z 10-procentowym rabatem. Mamy nadzieję, że zaskarbimy sobie tym sympatię fanów futbolu z Grudziądza 

Na zdjęciach nad Jeziorem Drwęckim w Ostródzie: dyrektor Olimpii Jacek Kalinowski, szef R-GOL.com Marcin Radziwon oraz prezes klubu z Grudziądza Jacek Bojarowski.

Komentarze