R-GOL.com sponsorem dwóch dużych wydarzeń piłkarskich

International Goalkeeper Coaching Workshop i All About Football – to dwa duże piłkarskie wydarzenia, które wspiera R-GOL. Pierwsze z nich to międzynarodowe warsztaty bramkarskie, drugie – konferencja szkoleniowa.

W R-GOL staramy się być zawsze tam, gdzie dzieje się coś interesującego, dlatego nie mogliśmy sobie odmówić współpracy z organizatorami dwóch wyjątkowych eventów piłkarskich. Już 4 czerwca pojawimy się w Brzegu, gdzie odbywać będą się warsztaty bramkarskie. To najlepsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, o ile nie w Europie.

Prelegentami będą najwybitniejsi fachowcy w swojej dziedzinie, m.in. z Villareal, Swansea, czy Sportingu Lizbona. Szkolić oni będą niemal stu uczestników z kraju i zagranicy. Wszystkich sprzętem wspierać będzie R-GOL.com. Warsztaty odbywać będą się przez trzy dni i zakończą się 6 czerwca. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziecie na FB organizatora IGCW2015.

Kilka dni później – bo już 9 czerwca – pojawimy się na konferencji ALL ABOUT FOOTBALL we Wrocławiu. Tego dnia odbędzie się panel dyskusyjny: „Transfery – szanse i zagrożenia w rozwoju kariery piłkarza”. Właściwe szkolenie odbędzie się od 10 do 11 czerwca. Wydarzenie promowane jest hasłem: „Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o piłce nożnej… i będziesz miał kogo zapytać”. I ciężko się z tym sloganem nie zgodzić. Prelegentami podczas konferencji będą wielcy fachowcy. Wśród nich między innymi: Renato Paiva – trener pracujący w klubie Benfica Lisbona od 2004 roku. Trenuje portugalską kadrę narodową U17 oraz Colin Reid – twórca Reid Football Development – organizacji szkolącej trenerów w Wielkiej Brytanii i zagranicą. Ambasadorami szkolenia są Tadeusz Pawłowski, Cezary Kucharski, Wojciech Kowalewski, Grzegorz Mielcarski, Aleksandar Vuković, Maciej Murawski, Jakub Rzeźniczak. Ten event także wesprzemy swoim sprzętem. Szczegóły na temat AAB znajdziecie tutaj: Kongres AAF we Wrocławiu

SzS

Komentarze