R-GOL.com promuje RG. Poznaj bliżej nowe koszulki Stomilu, czyli :”Z natury do ostatniej kropli potu”

„Z natury do ostatniej kropli potu” to hasło przewodnie historycznego, bo pierwszego, spotu promującego meczowe koszulki Stomilu Olsztyn.

Piłkarze „Dumy Warmii” są ubierani przez firmę R-GOL.com od lat, ale dopiero w tym sezonie po raz pierwszy udało się stworzyć film, prezentujący nowe trykoty olsztyńskiego klubu. W reklamie prezentują się bracia Paweł i Piotr Głowaccy, Łukasz Jegliński oraz Janusz Bucholc i Grzegorz Lech. Ci dwaj ostatni, poza ujęciami na stadionie i w szatni, wzięli udział również w sesji plenerowej nad Jeziorem Krzywym, tuż obok Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel, gdzie mieści się m.in. nowo otwarta olsztyńska plaża miejska.

Przypomnijmy, że olsztynianie, podobnie jak w ubiegłym sezonie, występują w strojach marki RG (marka własna, którą R-GOL.com dystrybuuje obok takich brandów jak adidas, Nike czy Puma). Piłkarze Stomilu biegają po boiskach w modelach RG Soda, które cechuje niesamowita lekkość oraz zastosowanie materiału o strukturze 3D, a także technologii RG Clima. Ponadto numery oraz grafiki reklam i wszystkie inne grafiki są „wdrukowane” w koszulkę, co sprawia, że ich masa nie wzrasta, a koszulki nie drażnią skóry i nie przyklejają się do spoconego ciała.

Projekt koszulek to już natomiast efekt sprawnej współpracy firmy R-GOL.com, klubowego działu marketingu oraz kibiców olsztyńskiego I-ligowca. Komplet domowy to oczywiście biało-niebieskie pasy, które w tym roku mają delikatnie inny odcień niż w latach poprzednich. W przypadku koszulki wyjazdowej postawiono natomiast na elegancką czerń w kilku odcieniach. Charakterystycznym elementem nowych strojów są również nowe reklamy – przede wszystkim logo miasta Olsztyn na froncie koszulki i grafika promująca Port Lotniczy Mazury-Olsztyn w Szymanach. Ponadto na strojach znalazły się m.in. reklamy Grupy DBK, firmy Przemysłówka Holding i miejskiej spółki Wod-Kan.

Po raz pierwszy w nowych koszulkach piłkarze Stomilu zagrali w pucharowym meczu ze Śląskiem Wrocław (12 sierpnia 2015). Pierwszy raz w strojach wyjazdowych olsztynianie wystąpili natomiast 30 sierpnia 2015 w Suwałkach (5. kolejka rozgrywek 1. Ligi).

Obecnie Stomil to najwyżej notowany zespół, grający w strojach marki RG.

Koszulki RG Soda Stomil 2015 są dostępne w Centrum Piłkarskim R-GOL.com w Olsztynie w centrum handlowym Manhattan oraz na stronie eSklepu R-GOL.com: ZOBACZ!

PG

Fot. Paju

Komentarze