R-GOL.com partnerem V edycji Stomil Cup

Aż cztery dni (od 21 do 24 stycznia) trwała piąta edycja efektownego turnieju młodzieżowego Stomil Cup w Olsztynie. Po raz piąty impreza odbyła się przy wsparciu firmy R-GOL.com. Tym razem w hali Urania rywalizowano w rocznikach 2004 i 2002, a atrakcją nr 1 dla kibiców było starcie oldbojów Stomilu i Legii z lat 90.

Leszek Pisz, Jerzy Podbrożny, Maciej Szczęsny czy Cezary Kucharski, a naprzeciw nich Andrzej Biedrzycki, Tomasz Sokołowski czy Rafał Szwed. W sobotę w emocjonującym starciu dawnych gwiazd Stomilu i Legii górą byli gospodarze. Stomil ograł Legię aż 5:2, a bramki dla olsztyńskiego zespołu strzelali Sokołowski (dwie) i Szwed oraz Paweł Głowacki i Artur Januszewski. Wśród „Wojskowych” trafiali natomiast Podbrożny i Pisz.

Oprócz oldbojów na sztucznej nawierzchni w Uranii pokazali się również gracze z roczników 2002 i 2004. W tych drugich zmaganiach górą była Kadra W-MZPN, prowadzona przez trenera Stomilu Michała Alancewicza. W starszej kategorii wiekowej, Warta Poznań ograła 4:1 Stomil I Olsztyn.

Dzień przed startem rywalizacji młodych piłkarzy odbyła się konferencja szkoleniowa, która z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem.

01 04 09 21 27 31 34 40

PG

Fot. Paju, em

Komentarze