R-GOL.com partnerem technicznym Bruk-Betu Termaliki Nieciecza

R-GOL.com trafia do Ekstraklasy! Dzięki stałemu rozwojowi nasza firma stała się atrakcyjnym partnerem dla czołowych polskich klubów, a efektem tego jest podpisanie umowy z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Na mocy tej współpracy przez najbliższy rok będzie partnerem technicznym „Słoni” grających w Lotto Ekstraklasie.

Najważniejszą zmianą wynikającą z podpisania umowy będzie odejście od używanych do tej pory przez Bruk-Bet Termalikę strojów Nike na rzecz sprzętu wyprodukowanego przez firmę adidas. Mecze u siebie drużyna z Niecieczy rozgrywać będzie w jednolitych pomarańczowych strojach, natomiast drugi komplet to ukłon w stronę tradycyjnych klubowych barw – zarówno koszulki, jak i spodenki oraz getry mieć będą kolor niebieski. Podstawowe komplety bramkarskie będą z kolei czarne, zaś alternatywne koszulki dla golkiperów będą białe.

Nasza współpraca z Bruk-Betem Termaliką to nie tylko dostarczanie strojów i odzieży dla pierwszego zespołu – w sportowy sprzęt zaopatrzone zostaną także drużyny młodzieżowe, a ponadto planujemy cykliczne akcje przeznaczone dla kibiców, a także ciekawe działania z piłkarzami. Po prostu będzie się działo!

Banery z nazwą R-GOL.com można było zauważyć już na reklamowych bandach wokół boiska podczas inauguracji sezonu przeciwko Jagiellonii. Liczymy, że w kolejnych meczach wsparte przez nas „Słonie” będą miały więcej szczęścia i punkty częściej będą zostawały w Niecieczy!

Komentarze