R-GOL.com najlepszym sklepem sportowym w rankingu Opineo w 2015 roku

Nie byłoby piłkarskiego meczu bez kibiców, tak samo nie byłoby R-GOL.com – bez Was – Klientów. Tak jak najcenniejszą rzeczą dla każdej drużyny piłkarskiej są oklaski fanów po dobrym meczu, tak dla ekipy R-GOL.com najważniejsze jest Wasze zadowolenie i opinie po zakupach w naszym eSklepie. Dlatego tak bardzo cieszymy się, że dzięki Waszym pozytywnym głosom, według Opineo jesteśmy sportowym sklepem nr 1 w Polsce w 2015 roku.

Zwycięstwo w rankingu ogromnie nas cieszy, ale jeszcze bardziej cieszą nas wysoka ocena i tysiące pozytywnych opinii, które nam wystawiliście – mamy ich już ponad 7 tysięcy. To tylko kilka wybranych:

„Nie ma na świecie lepszego sklepu oraz obsługi. Przesyłka na czas wszystko w 100% . Nigdy się nie zawiodłem. Jakoś produktów jest najlepsza. Polecam wszystkim którzy cenią sobie jakość , wygodę oraz szybkość dostawy. ”

„Nie spodziewałem się tak szybkiej realizacji zamówienia. Jestem naprawdę zaskoczony. Swoją przyszłość będę wiązał z tym sklepem. Będę robił kolejne tutaj zakupy. ”

„Bardzo szybka dostawa. Artykuły w bardzo korzystnej cenie. Świetny kontakt z klientem. Polecam ten sklep wszystkim zainteresowanym kupnem sprzętu sportowego.”

Opineo pokazuje, że 99,9% Klientów poleca nasz sklep – R-GOL.com.

Ranking Opineo.pl opiera się na po transakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach, wystawionych przez klientów sklepów internetowych po dokonanych zakupach. Ranking uwzględnia e-sklepy spełniające najwyższe kryteria obsługi klienta. Wystawiając opinię, Klienci oceniali:

● szybkość realizacji zamówienia

● poziom obsługi klienta

● jakość zapakowania przesyłki

● oraz deklarowali, czy poleciliby ten sklep internetowy swoim znajomym”

SzS

Komentarze