R-GOL.com dołączył do Szlachetnej Paczki

W R-GOL-u zawsze staramy się pamiętać o potrzebujących. Jak co roku postanowiliśmy wesprzeć działania Szlachetnej Paczki. W kliku kartonach zebraliśmy sprzęt, który trafi do najbardziej potrzebujących.

SZLACHETNA PACZKA to projekt, który pomaga potrzebującym w taki sposób, aby sami zaczęli sobie radzić w życiu. Od 15 lat jednoczy Polaków wokół idei mądrego pomagania. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc dla rodzin w potrzebie, a pomostem między nimi są SuperW, czyli wolontariusze Paczki. W Paczce to nie rzeczy są najważniejsze. Największym prezentem dla żyjących w zapomnieniu jest świadomość: „Ktoś o mnie pamięta, ktoś we mnie wierzy”. Dlatego ma być impulsem do dalszej walki o poprawę swojego losu, bo czasem to właśnie uwagi od drugiego człowieka i wiary, że coś się może zmienić, najbardziej brakuje rodzinom, do których docieramy.

Dlatego R-GOL.com angażuje się w działania Szlachetnej Paczki. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, przygotowaliśmy kilka kartonów sprzętu, który trafi do wymagających pomocy rodzin. Jeśli także czujecie, że możecie komuś pomóc, zajrzyjcie na stronę Szlachetnej Paczki i wybierzcie rodzinę, która dzięki Wam będzie mieć piękniejsze święta.

SzS

Komentarze