Puma EvoTouch – nowa propozycja od Pumy

Tuż po Euro 2016 Puma zaprezentowała najnowszy model obuwia – EvoTouch. Został on stworzony dla takich zawodników jak Cesc Fabregas, Marco Veratti czy Santi Cazorla. Obuwie ma zapewnić niezrównaną kontrolę i wyjątkowe czucie piłki.

Puma EvoTouch oferują lżejsze i szybsze rozwiązania dla graczy, poszukujących lekkich i innowacyjnych butów ze skóry. Punktem wyjścia do prac nad nowym butem nie był moment jego kontaktu z piłką, ale skupienie na potrzebach ludzkiej stopy, by otrzymać obuwie wspomagające kreatywną grę i wejście na maksimum swoich umiejętności.

Nowość od Pumy została wykonana z cienkiej, lekkiej i bardzo miękkiej skóry, oferującej stopie wyjątkowe czucie piłki w każdych warunkach. Skarpetka evoKNIT nadaje dopasowanie, a strzałki GripTex, umieszczone po jej wewnętrznej stronie, zapewniają stabilizację nogi. Całość uzupełnia nowa struktura podeszwy SPEEDTRACK.

Co ma do powiedzenia na temat Puma EvoTouch Cesc Fabregas?

„Puma EvoTouch to buty, które świetnie pasują do mojego stylu gry. Kontakt z piłką oraz jej czucie jest imponujące, co jest bardzo ważne dla maksymalnej kontroli nad nią. Jestem pod wrażeniem tych korków już od testów, które przeprowadzałem. Wyczekuję powrotu na boisku i rozpoczęcia sezonu z EvoTouch”.

Puma EvoTouch będą niedługo dostępne w naszym sklepie internetowym na R-GOL.com. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Mkr

Komentarze