Przyśpiesz tempo z PUMA Faster Football!

Wielu producentów obuwia piłkarskiego ściga się o miano najszybszego i najlżejszego buta na rynku. Puma postanowiła spojrzeć na temat nieco szerzej i oprócz jednych z najszybszych butów na świecie, postanowiła przyśpieszyć tempo… zmian zachodzących w piłce nożnej. Oto Puma Faster Football:

PUMA ULTRA

Przed Wami zupełnie nowe wydanie modelu stworzonego do wykręcania nadludzkich prędkości. Ultra 1.3 to buty, w których grać będą nazwiska znane nazwiska światowej piłki nożnej, zarówno męskiej, jak i damskiej: Griezmann, Coman, Aguero, Parris oraz Le Sommer. To nie koniec ukłonów w stronę kobiecej piłki nożnej! Puma Ultra w packu Faster Footbal będzie, po raz pierwszy w historii niemieckiego producenta, dostępna w wersji unisex i kobiecej!

Obie wersje wzbogacone zostały o nową, lekką cholewkę z tkaniny MATRYXEVO z technicznymi przędzami Carbon i przezroczystymi przędzami Mono. Nowa cholewka łączy się z zupełnie nowym SPEEDCAGE, tworząc wielowarstwowe wsparcie dla dynamicznych ruchów podczas gry. Cholewka posiada wycięte przezroczyste okna w środkowej części stopy, aby jeszcze bardziej zredukować wagę, dzięki czemu ULTRA 1.3 jest jeszcze lżejszy od poprzednika ULTRA 1.2. ULTRA Unisex posiada ultraszybką, lekką podeszwę zewnętrzną PEBA SpeedUnit znaną z kolców biegowych, która zapewnia błyskawiczne przyspieszenie, a model ULTRA dla kobiet posiada podeszwę PEBA ze stożkowymi kolcami.

Nowe PUMA Ultra znajdziesz tutaj

FUTURE Z

W tych butach nic nie wymknie się spod Twojej kontroli! Dzięki Future Z staniesz się głównym dyrygentem na boisku. Model którego twarzą jest Neymar to symbol kreatywnej gry i stawiania czoła wyzwaniom. Wysoki kołnierz stabilizuje naszą stopę w momencie licznych skrętów i zmian kierunków. Future Z są świetnym wyborem dla osób z szeroką stopą, ponieważ pomimo wysokiego kołnierza – zakłada się je niezwykle wygodnie.

Dynamic Motion to system zaprojektowanemu z myślą o przenoszeniu energii stopy bezpośrednio na nawierzchnię w celu zapewniania doskonałej przyczepności. Dynamiczny, wielokierunkowy ruch i zwiększające przyczepność elementy GripControl Pro zapewnią Ci maksymalną kontrolę nad piłką.

Nowe Puma Future Z znajdziesz tutaj

Komentarze