Przetestowaliśmy Nike PhantomVNM!

Słoneczne, kwietniowe popołudnie, wspaniały obiekt AP TOP54 Biała Podlaska i najbardziej precyzyjne buty świata. Wszystko złożyło się na doskonałej jakości testy Nike PhantomVNM, o których więcej przeczytacie poniżej!

Nike PhantomVNM to model, który światło dzienne ujrzał w lutym tego roku i z miejsca stał się obiektem pożądania wszystkich piłkarzy, którzy marzą o silnym i precyzyjnym uderzeniu. Choć jest dedykowany napastnikom, grają w nim m.in. Harry Kane czy Robert Lewandowski, sprawdza się także w środku pola czy w obronie o czym z pewnością poświadczą Sergio Busquets czy Sergio Ramos. Spodobał się także młodym adeptom piłkarskiego fachu z AP Top 54 Biała Podlaska!

18 młodych piłkarzy z Akademii, która “wydała na świat” m.in Sebastiana Szymańskiego, trenowało w najnowszym modelu Nike. Już na pierwszy rzut oka dało się zauważyć wielką radość zawodników, którzy mieli okazję zagrać w korkach do tej pory znanych im wyłącznie z ekranu telewizora. Zaowocowało to nie tylko większym zaangażowaniem, ale także, o czym przekonywali nas trenerzy, lepszą jakością widoczną w każdym zagraniu.

Bardzo wygodne. Spodziewałem się, że przy pierwszym użyciu będą mnie obcierać, że będę odczuwał dyskomfort, ale nic podobnego nie miało miejsca – mówił jeden z piłkarzy AP TOP54 Biała Podlaska

W Nike PhantomVNM najbardziej podoba mi się to, że dzięki nim bardzo dobrze mogłem kontrolować piłkę. Ponadto bardzo podoba mi się jaskrawa kolorystyka – wtórował kolega z boiska.

Na koniec przygotowaliśmy konkurencję celnościową, w której rywalizacja przebiegała niezwykle zacięcie. Specjalnie przygotowana na tę okazję tarcza cieszyła się sporym powodzeniem wśród zawodników i trenerów.

Zwycięzca, którego wyłoniliśmy po blisko połgodzinnych zmaganiach stał się szczęśliwym posiadaczem najnowszych butów z kolekcji Nike!

Obszerny materiał z testów Nike PhantomVNM w AP TOP54 Biała Podlaska znajdziecie na naszym YouTube!

 

 

Komentarze