Produkty piłkarskie, które musisz mieć w 2021 roku!

Rok 2020 odszedł i dla własnego dobra niech nie wraca. My mamy już wiele planów na nowy, 2021 rok. Jednym z nich jest odświeżenie piłkarskiej szafy! Przed Wami kilka produktów, które musicie mieć w 2021 roku!

Odświeżacze do butów

My, piłkarze, lubujemy się w zapachu tyle co użytych butów. Ale wyobraźcie sobie, że nie wszyscy, odnoszą się do tej woni z podobnym entuzjazmem. Dlatego, żeby ułatwić życie domownikom warto zaopatrzyć się w saszetki odświeżające, które z powodzeniem wyciągają wilgoć z butów niwelując tym samym nieprzyjemny – ponoć – zapach.

Prawdziwym hitem są również banany, których zasada działania jest dokładnie taka sama. Wystarczy włożyć je do butów i z powodzeniem można trzymać korki nawet w pokoju!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten absolutny hit – praktyczny, wizualny i cenowy – znajdziecie tutaj.

Komin piłkarski

Przyda się nie tylko podczas zimowych miesięcy, gdy pozwoli ochronić twarz i szyję przed chłodem oraz wiatrem, ale także nieco później, gdyż nie wygląda na to, abyśmy mieli zapomnieć o obowiązku zasłaniania nosa i ust.

Kominy piłkarskie idealnie spełniają się w obu tych rolach zapewniając nie tylko ciepło, ale też odpowiednią i, co najważniejsze, zgodną z ustawą, ochronę przed wirusem.

Wszystkie kominy piłkarskie są tutaj.

Produkty reprezentacji Polski

Już dziś możemy powiedzieć, że rok 2021 będzie niezwykle dynamiczny jeśli chodzi o futbol reprezentacyjny. Kadra Jerzego Brzęczka ma już zaplanowane 14 spotkań o punkty, a liczymy, że na EURO wyjdziemy z grupy…

Dlatego warto przygotować się do kibicowania reprezentacji Polski i zaopatrzyć się w koszulki i szaliki, by na każdym kroku wspierać biało-czerwonych!

Odzież z najnowszej kolekcji reprezentacji Polski znajdziecie tutaj.

Komentarze