Prezent na mikołaja? Te buty piłkarskie będą idealne dla dziecka!

Dobór obuwia piłkarskiego dla dzieci jest tak samo ważny, jak w przypadku dorosłych. But musi być bardzo dobrze dopasowany do dziecięcej stopy po to, aby nie powodować dyskomfortu, który nie tylko mógłby uniemożliwić grę, ale także doprowadzić do poważnych schorzeń. Dlatego nie warto wybierać pierwszego lepszego modelu, tylko zdecydować się na uznane i sprawdzone buty!

Na sam początek, dobra rada. Przy wyborze danego modelu należy pamiętać o tym, że rodzaj podeszwy różni sięod typu nawierzchni, na którym przyjdzie nam grać. O ile popularne lanki, a więc podeszwa typu FG, doskonale nadaje się na boiska z naturalną trawą, o tyle na sztuczną murawę lepiej ubrać buty z podeszwą AG lub TF. Więcej o poprawnym doborze butów pod kątem nawierzchni możecie przeczytać tutaj.

5. adidas Nemeziz Messi i Nike CR7 Chapter 7

Zaskoczenie, Messi i Ronaldo na jednym miejscu, w dodatku dopiero piątym?! Szok, niedowierzanie i konsternacja, ale już tłumaczymy dlaczego jest tak, a nie inaczej. Przy wyborze butów piłkarskich dzieci często decydują się na te, w których gra ich piłkarski idol. Niekoniecznie trzeba je od tego pomysłu odwodzić, ponieważ buty największych gwiazd futbolu, takich jak Leo Messi czy Cristiano Ronaldo to solidne modele, które zapewnią dziecku odpowiedni komfort gry w piłkę i wspomogą jego sportowy rozwój. Zarówno adidas Nemeziz Messi, jak i CR7 Chapter 7 to idealne buty dla początkujących adeptów futbolu, a znajdziecie je oczywiście w R-GOL.com, klikając tutaj i tutaj.

3. adidas X18

Jako, że Messi i Ronaldo podzielili się piątym miejscem, to od razu przenosimy się na podium, gdzie już czeka przedstawiciel trzech pasków – adidas X18! Wszystkie modele tych korków – zarówno te dla dzieci, jak i dla dorosłych – są przeznaczone dla osób z wąską stopą, wydaje się więc, że ten model z miejsca dedykowany jest znakomitej większości najmłodszych piłkarek i piłkarzy. Te buty gwarantują doskonałą kontrolę nad piłką, która wypracowana w młodym wieku, będzie procentować na dalszych etapach kariery. Co więcej zapiętek tego modelu jest wyłożony specjalną pianką, która chroni newralgiczne punkty (piętę, ścęgno achillesa) przed nieprzyjemnymi otarciami. W ofercie R-GOL.com adidas X18 znajdziecie w wielu wersjach, nieważne zatem, czy Wasze dziecko będzie grać na hali, czy też na naturalnej trawie.

2. Puma Future

Trzeci z wielkich producentów również ma wiele do zaproponowania dla najmłodszych. Puma Future to but, który w swoim innowacyjnym podejściu do sznurowania wyprzedził konkurencję, o czym jasno świadczy fakt, iż korzysta z niego m.in Luis Suarez. Ten model może być wiązany na kilka sposobów, co w przypadku dzieci jest szczególnie pomocne i istotne – stopy dzieci są bardzo wrażliwe, a dzieki rozwiązaniu zaproponowanym przez Pumę możemy dowolnie lawirować pomiędzy różnymi systemami wiązania. Znalezienie perfekcyjnego układu z pewnością zaprocentuje komfortem i wygodą na boisku. Choć Puma nie jest tak eskponowaną marką jak wspomniane Nike czy adidas to nie warto odwracać od niej wzroku. Wszystkie modele Puma Future przeznaczone dla dzieci znajdziecie tutaj.

1. Nike PhantomVSN

Najnowsze dzieło producentów z Nike to rewolucja nie tylko w podejściu do butów dla dorosłych, ale także dla dzieci. PhantomVSN wznosi precyzję i komfort gry na zupełnie inny, nieosiągalny wcześniej poziom. System Ghost Laced sprawia, że uderzenia piłki nie są zakłócane przez sznurowadła, co gwarantuje stuprocentową kontrolę nad piłką. Co więcej, skarpeta w tym bucie stabilizuje kostkę i chroni ją przed urazami. Nike PhantomVSN to idealne rozwiązanie, które czeka na Was w R-GOL.com!

Mikołajki tuż-tuż, dlatego nie warto zwlekać z wybraniem wymarzonego prezentu dla dziecka, którego pasją je

st futbol!

Komentarze