Predator 20 vs Predator 19 RÓŻNICE

Premiera nowego modelu Predatorów wstrząsnęła piłkarskim półświatkiem. Gra nie będzie już taka sama, a bramkarzy i obrońców czeka prawdziwa gehenna. Od 21 stycznia Predator 20 Mutator możecie znaleźć w R-GOL.com – na tydzień przed światową premierą!

Predator 20 z kolekcji Mutator to wiele nowości, które sprawiają, że czujemy się naprawdę podekscytowani! Buty, które zmienią oblicze futbolu możecie kupić tutaj. 

Warto jednak “wskazać palcem” te rewolucyjne nowinki.
Poniżej różnice pomiędzy Predator 20 a Predator 19!

Technologia Demonskin

WOOOOOOOW! Ta nowość rzuca się w oczy od pierwszego wejrzenia! To jest coś, czego na piłkarskich, ba, na żadnych butach jeszcze nie widzieliśmy! 406 trójkątnych wypustek na powierzchni butów to absolutny sztos!

Swoim wyglądem i dotykiem przypominają skórę gadów, co jest oczywistym nawiązaniem do historii całej linii Predator, której początki to skóra z krokodyla i inspiracja światem niebezpiecznych, śmiercionośnych zwierząt. Nie sposób oderwać od nich wzroku, nawet przy tysięcznym spojrzeniu!

Demonskin to jednak nie tylko absolutny hit pod względem designu, ale także znaczący krok w kierunku absolutnej kontroli nad piłką. Wypustki pozwalają lepiej panować nad futbolówką, która jest niemalże przyklejona do stopy. Taki kontakt pozwala na wykonywanie dokładniejszych podań, lepszy dośrodkowań i wreszcie bardziej podkręconych strzałów!

I to nie są żadne mrzonki, sprawdziliśmy to na boisku!

Więcej Primeknitu!

Nie będziemy się na razie zbytnio rozpisywać. Po prostu spójrzcie.

Kołnierz w Predator 19

Kołnierz w Predator 20

Widać różnicę prawda? Oba kołnierze wykonane są z Primeknitu, czyli tkanej, bardzo elastycznej, a przy tym niezwykle wytrzymałej siatki. Oplata stopę jak druga skarpeta i dopasowuje się do jej kształtu co często jest bardzo dużą zaletą Primeknitowych cholewek. Kołnierz w Predator 20 jest jednak o wieleeee wyższy, co zapewnia kilka niezaprzeczalnych plusów:

  • Lepszą stabilizację stopy w bucie
  • Więcej Primeknitu = Lepsze dopasowanie
  • CO ZA WYGLĄD!!!

CONTROLFRAME

Cała “rama” buta, a więc podeszwa i cholewka wykonana jest w innowacyjnej technologii Controlframe. Cholewka buta została wyprofilowana w taki sposób, aby zwiększyć powierzchnię kontaktu stopy z piłką. Jeśli dodamy do tego technologię Demonskin, to mamy do czyniena z zabójczą bronią, która w rękach  w nogach odpowiedniego zawodnika może narobić rywalom sporo krzywdy.

Co sądzicie o Predator 20? Pamiętajcie, że mamy je jako pierwsi w Polsce!

Link do butów znajdziecie tutaj.

Komentarze