Nowe Nike Tiempo Legend!

Linia Tiempo to nieodłączny element każdej kolekcji wypuszczanej przez Nike. Teraz ten legendarny model doczekał się swoich pięciu minut – przed Wami Nike Tiempo Legend w nowej palecie barw, które już wkrótce znajdziecie na R-GOL.com!

Nowe Nike Tiempo Legend nie będą się technologicznie różnić od poprzednich modeli – wciąż będziemy mieć do czynienia z cholewką z kangurzej skóry, która idealnie dopasowuje się do kształtu stopy, a także systemem Flyknit i Flywire. Niesłychanie istotna jest też technologia NIKEGRIP, która zapewnia stabiliność stopy wewnątrz buta – możecie więc zapomnieć o delikatnych poślizgach wewnątrz cholewki.

Jeśli chodzi o kolorystykę, to nowe Nike Tiempo Legend prezentują się iście po królewsku tak, jak na legendę przystało. Na cholewce dominuje biel, czerń, a złoty kolor, którymi okraszony jest charakterystyczny napis TIEMPO na zapiętku oraz swoosh dodają całej kompozycji właściwej powagi i majestatu.

Gdybyśmy mieli jednym słowem podsumować ten model, to użylibyśmy terminu „klasa” – za wyważoną, pełną wdzięku i gracji kolorystykę projektantom z Nike należą się gromkie brawa.

Nowe Nike Tiempo Legend już wkrótce znajdziecie na R-GOL.com!

 

Komentarze